Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubai artina Kalėdas

Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubai artina Kalėdas

 

Jau tapo graži tradicija, kad artėjant didžiosioms metų šventėms Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubai rengia kalėdinio gerumu akciją.

Su Marijampolės apskrities LIONS klubu bendradarbiaujantys Norvegijos 104D regiono LIONS klubų nariai šiemet, kaip ir ankstesniais metais, pasiskubina atvykti dar prieš šv. Kalėdas, kad savo apsilankymu ir dovanomis sukurtų šventinę nuotaiką, labdaringa veikla prisidėtų prie šviesesnių švenčių kūrimo.

Marijampolėje lankysis 27 Norvegijos LIONS klubų nariai, tarp jų 8 jaunimo atstovai. Tradiciškai kartu jau daugelį metų atvyksta ir šios norvegų kalėdinės gerumo misijos iniciatorius, vienas aktyviausių su Marijampole susigiminiavusios Kvamo savivaldybės LIONS klubo narių Agnaras Hoyseteris. Jam už ilgametę aktyvią paramą miesto gyventojams, pagalbą įvairiuose socialiniuose projektuose yra suteiktas Marijampolės garbės piliečio vardas.

Sudaryta bendra LIONS klubų kalėdinio gerumo programa. Gruodžio 12 d., penktadienį,10 val. labdaringa kalėdinė misija vyks Socialinės pagalbos centro padalinyje Kartų namuose. 11.30 val. numatytas apsilankymas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Degučių vaiko dienos centre, kuriame bus atidarytos bendromis Marijampolės apskrities LIONS klubo, Marijampolės savivaldybės administracijos ir Norvegijos 104D regiono LIONS klubų narių pastangomis suremontuotos dušo patalpos. Norvegijos „liūtai“ mielai prisidėjo prie šių projekto įgyvendinimo, nes patalpų sutvarkymas turėtų pagerinti šį dienos centrą lankančių vaikų gyvenimo aplinką.

Tai ne pirmas Marijampolės apskrities LIONS klubo narių su kolegomis norvegais įgyvendintas projektas Degučių vaiko dienos centre. Marijampolės garbės piliečio Agnaro Hoiseterio iniciatyva jau keletas metų teikiama svari materialinė parama šiam centru. Pernai sutvarkyta ir moderniai įrengta centro virtuvė, pakeista daugelis langų, buvo organizuoti vaikų užimtumą skatinantys užsiėmimai.

15 val. numatytas kalėdinis spektaklis daugiafunkcio centro „Žiburėlio“ auklėtiniams, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Degučių vaiko dienos centro, Kartų namų ir kitų savivaldybės vaiko dienos centrų ugdytiniams. Po spektaklio vyks susitikimas su Kalėdų Seneliu, kalėdinėmis dovanėlėmis įvairias grupes nudžiugins Marijampolės apskrities LIONS klubas, Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamentas.

Marijampolės dramos teatro Jaunimo dramos studijos spektaklį „Lakštingala“ ir šventinį pasibuvimą mažiesiems bei visiems prisidedantiems prie likimo nuskriaustų vaikų aplinkos gerinimo dovanoja Marijampolės apskrities ir Norvegijos 104D regiono LIONS klubai.

Gruodžio 13 d., šeštadienį, 10 val. Marijampolės apskrities ir Norvegijos LIONS klubų atstovai širdingai kviečia marijampoliečius susitikti J.Basanavičiaus aikštėje – pasidalinti Kalėdų švenčių laukimo ir kalėdinio gerumo nuotaikomis, pasivaišinti šilta kalėdine sriuba, pabendrauti.

12 val. iš J. Basanavičiaus aikštės išvyks tradicinis Kalėdinio gerumo karavanas, pripildytas Marijampolės ir Norvegijos „liūtų“ suruoštomis dovanomis. Organizuojamo karavano misija – nuvežti kalėdines dovanas tvarkingai, tačiau kukliau gyvenančioms ar negandų ir nelaimių užtiktoms, daugiavaikėms savivaldybių šeimoms. Norvegijos ir Marijampolės klubo nariai aplankys 51 šeimą 9 savivaldybės seniūnijose. Atrinkti šeimas padėjo seniūnijų seniūnai ir socialiniai darbuotojai.

Marijampolės apskrities LIONS klube šiuo metu yra 32 nariai ir jie džiaugiasi galėdami kartu su bičiuliais iš Norvegijos 104D regiono LIONS klubų tęsti šią gražią tradiciją – prieškalėdiniu laikotarpiu padėti tiems, kam reikalinga pagalba, ir gražiais darbais, labdaringa veikla prisidėti prie gražesnių švenčių kūrimo, pabendrauti su bendraminčiais.

Kviečiame susitikti kalėdiniuose Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubų paramos ir gerumo renginiuose!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE