Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kriminalistai sulaikė kokaino kontrabandą, kurios vertė siekia 100 000 eurų

Marijampolės kriminalistai sulaikė kokaino kontrabandą, kurios vertė siekia 100 000 eurų

2022 m. sausio 23 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai Lietuvos–Lenkijos pasienyje sulaikė labai didelio kiekio kokaino kontrabandą į Lietuvos Respubliką.

Kontrabanda buvo gabenama lengvuoju automobiliu „Opel Insignia“. Vairuotojas turėjo puikų savo kelionės alibi. Pasak vairuotojo, jis iš Prancūzijos į Lietuvą grįžta iš darbų statybų sektoriuje.

Nors automobilio vairuotojas tikėjosi, kad jo alibi bus puikiai patvirtinęs jo automobilio bagažas – pilna statybose naudojamų įrankių ir įrangos komplektacija, tačiau kriminalistai turėjo išankstinės informacijos, kad minėtas vyriškis į Lietuvą gabena labai didelį kiekį kokaino.

Detalios automobilio patikros metu buvo aptikta negamyklinė ertmė, kurioje rasta ir paima 1 kilogramas narkotinės medžiagos – kokaino, kurio kaina juodojoje rinkoje svyruotų apie 100 tūkst. eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų kontrabandos bei disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinėmis medžiagomis. Teismo sprendimu automobilio vairuotojas suimtas trims mėnesiams. Tyrimas tęsiamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE