Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolės mieste – du nauji viešojo transporto laukimo paviljonai

Marijampolės mieste – du nauji viešojo transporto laukimo paviljonai

🚌Nors viešuoju transportu šiuo metu naudojasi mažiau žmonių nei įprasta, visgi visiems patogiau ir saugiau autobuso laukti tvarkingame laukimo paviljone. Jis apsaugo nuo stipraus vėjo, darganos, lietaus ar kaitrios saulės, o ant suolelio galima prisėsti ir pailsėti laukiant kelionės.

👩👨‍🦳Daugumoje Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančių viešojo transporto laukimo paviljonų yra įrengta patogi keleivių laukimo zona su suoliukais ir užuovėja. Siekiant pagerinti viešojo transporto laukimo sąlygas keleiviams bei suteikiamų paslaugų kokybę, tokios dvi autobusų sustojimo laukimo zonos buvo įrengtos Dariaus ir Girėno g. prie PC „Maxima“ ir Vytauto g. (dešinė kelio pusė nuo centro, t. y. kitoje kelio pusėje nei Meno mokykla) sustojimo „Seminarijos g.“ zonoje.

👍Miesto centre prie didžiojo prekybos centro „Maxima“ anksčiau nebuvo laukimo paviljono ir tai kėlė daug nepatogumų gyventojams. Atsižvelgiant į tai ir į pačių gyventojų prašymus, naujas paviljonas buvo įrengtas būtent čia. Antrasis paviljonas įrengtas netoli Meno mokyklos. Čia anksčiau buvo tik suolelis, tačiau vaikams, lankantiems Meno mokyklą, nebuvo kur patogiai ir saugiai laukti autobuso. Dabar ši problema išspręsta.

🚌Gerinant viešojo transporto infrastruktūrą stotelėse, Marijampolės savivaldybės administracija yra suplanavusi per pusės metų laikotarpį įrengti dar 4 viešojo transporto laukimo paviljonus. Kaip ir ankstesni, jie bus iš stiklo ir metalinių konstrukcijų su reklaminiais stendais.

🙏Taip pat džiugu, kad gyventojai yra pilietiški ir, pastebėję sulaužytą suoliuką ar išdaužtą stiklą laukimo paviljone, netyli, o informuoja apie tai Savivaldybės administraciją. Dėkojame už Jūsų atsakingumą ir pilietiškumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE