Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės muziejai atveria duris

Marijampolės muziejai atveria duris

Jau gegužės 12 d. Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus atveria lankytojams duris! Lankytojai bus priimami antradieniais-šeštadieniais: 10.00 – 13.00 val., 14.00 – 18.00 val. (13.00 – 14.00 val. vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, todėl lankytojai neaptarnaujami).

Muziejaus padaliniai – Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejus bei Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinis muziejus – dirbs taip pat. V. Mykolaičio-Putino muziejus lankytojų laukia pirmadieniais-penktadieniais. Prieš atvykstant į bet kurį pasirinktą muziejų, rekomenduojame registruotis iš anksto telefonu arba el. paštu. Muziejų kontaktus rasite čia: http://www.marijampolesmuziejus.lt/info/darbolaikas

Į muziejų bus priimami tik apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, nebent visi atvykusieji yra vienos šeimos nariai. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Nebus įleidžiami lankytojai, kuriems pasireiškia karščiavimas ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai. Atvykus į muziejų, lankytojai turės dezinfekuoti rankas, bilietus įsigyti bus galima tik užėjus po vieną, o ekspozicijose svarbu laikytis saugaus 2 metrų atstumo tarp lankytojų grupių. Muziejaus darbuotojai prašo išlikti sąmoningiems ir laikytis naujų muziejaus lankymo taisyklių.

Šiuo metu rengiama nauja paroda „Oazė“, kuria lankytojai galės apžiūrėti jau ateinančią savaitę muziejaus galerijoje. Tai paroda apie meną, kuris nepasiduoda nei laikui, nei laikmečiui. Joje bus pristatoma tapybos klasika iš Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus rinkinių. Kviečiame visus, išsiilgusius kultūros, pažinimo, istorijų ir artefaktų aplankyti muziejų!

Daugiau informacijos: muziejaus interneto svetainėje www.marijampolesmuziejus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE