Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovė traukiasi iš pareigų

Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovė traukiasi iš pareigų

 

Praėjusių metų spalio mėnesį į LR Seimo narį Dainių Gaižauską kreipėsi 50 Marijampolės PSPC darbuotojų dėl centro vyr. gydytojos R. Čiuplevičienės galimų viešųjų ir privačių interesų derinimo pažeidimų, dėl galimai neteisingo darbo apmokėjimo ir darbuotojų diskriminacijos, PSPC patalpų suteikimo galimai privačiai savo ir sūnų veiklai, dėl galimų darbo drausmės pažeidimų, tarnybinio transporto naudojimo galimai asmeniniams tikslams ir pan.

Į šią informaciją reaguota nedelsiant, atlikta daugybė veiksmų, galiausiai pagal pateiktą informaciją pradėtas išsamus PSPC veiklos auditas. Jo rezultatai turėtų paaiškėti iki š. m. vasario 27 d. Tačiau jau vasario 22 d. įstaigos darbuotojai buvo informuoti, kad centro vadovė vyr. gydytoja Regina Čiuplevičienė šalių sutarimu pasitraukė iš užimamų pareigų, o konkursas PSPC vadovo pareigoms užimti bus netrukus paskelbtas. „Dėkoju šios įstaigos darbuotojams už išreikštą pasitikėjimą, ryžtingumą, vieningumą, kad nepabūgo kovoti už teisingumą.“ – sakė LR Seimo narys Dainius Gaižauskas.

Povilas Šlapševičius

LR Seimo nario D. Gaižausko padėjėjas – sekretorius

4 komentarai(-ų) “Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovė traukiasi iš pareigų

  1. Hola Antonio admiro tu voluntad para escribir la crónica después de este desastre a mi se me quitan las ganas de oír o leer nada, parece que les sobra el partido y lo tiran. Las rotaciones y los cambios de Zidane no se si son para contentar a los que no juegan o esta distribuyendo los minutos como en pretemporada, entiendo la prueba de Nacho por la izquierda pero que estaban ensayando los últimos minutos con Ramos de delantero centro ¿ jugar a la desesperada contra el PSG ?

  2. nekalbėkit apie senatvę.Tai eilinis,puikus,LAISVAS gyvenimo etapas.Puiku ,kai esi nuo nieko nepriklausomas(nebent nuo kainų ar žmonos,vyro).O kai bus apie 90 tada jau reikia pradėt tvarkyt savo daiktus,kad kitiem nereikėtų.AČiū už puikų situacijos apibūdinimą .Tvirtos širdies ir geros nuotaikos,o ta veidmainė vistiek gaus,ko nusipelnė.Beje, labai graži diena šiandien.Gal su slidėm nuo kalniuko?

  3. sumokant 6 mėnesių vidutinio darbo užmokesčio išeitinę kompensaciją – už ilgametį sąžiningą ir nepriekaištingą darbą… WTF, ponia Mere??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE