Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės Poezijos parke – tarptautinis skulptorių pleneras „Šiuolaikinė poezija“.

Marijampolės Poezijos parke – tarptautinis skulptorių pleneras „Šiuolaikinė poezija“.

 

Marijampolės miesto Poezijos parke nuo birželio 29 dienos sklinda kalamo akmens ir šlifuojamo metalo garsai. Čia vyksta tarptautinis skulptorių pleneras „Šiuolaikinė poezija“.

Šeši menininkai Serbijos, Portugalijos, Lenkijos bei Lietuvos kuria skulptūras, kurios papuoš šią miesto viešąją erdvę. Plenero dalyviai džiaugėsi parką sukūrusių architektų darbu ir galimybe prisidėti prie jo pagyvinimo sukuriant ir paliekant savo darbus, kuriais galės grožėtis marijampoliečiai ir miesto svečiai.

Pasak plenero kuratoriaus Zigmo Buterlelevičiaus, skulptoriai susirinko skirtingi, todėl ir jų kūrybiniai darbai savitai įsilies į nuostabią parko erdvę. „Menininkai dalyvaujantys plenere kūrybingi, tačiau saviti, todėl  parkas pasipuoš įdomiais kūrybiniais darbais“, – sakė Z. Buterlelevičius

Kūrybinio proceso įkarštyje menininkus aplankė ir domėjosi kaip sekasi įgyvendinti kūrybinius projektus Savivaldybės merė Irena Lunskienė, pavaduotojas Romualdas Makauskas, administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Atvykę skulptoriai ne tik intensyviai dirba, bet ir susipažįsta su miestu, dalyvauja kito tarptautinio projekto, jau penktą kartą Marijampolėje organizuojamo meno simpoziumo „Malonny – Marijampolė, Niujorkas, Londonas: idėjų migracija“ renginiuose.

Tarptautinis skulptorių pleneras „Šiuolaikinė poezija“ vyks iki liepos 5 dienos, tad dar galima pamatyti kūrybinį procesą, kaip „gimsta“ skulptūra, pabendrauti su menininkais. Plenero uždarymas ir darbų pristatymas planuojamas 18.30 val. Poezijos parke

 Maloniai visus kviečiame apsilankyti.

Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolės Poezijos parke – tarptautinis skulptorių pleneras „Šiuolaikinė poezija“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE