Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės savivaldybėje – bičiulių iš Vokietijos kalėdinės dovanos

Marijampolės savivaldybėje – bičiulių iš Vokietijos kalėdinės dovanos

 

Gruodžio 1–2  d. Marijampolės savivaldybėje  lankėsi svečiai iš Vokietijos, Šrobenhauzeno mieste veikiančios organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“.

Tai fondo, kuris nuo 2002 metų bendradarbiauja ir teikia pagalbą Želsvos pagrindinei mokyklai bei kasmet kalėdiniu laikotarpiu pradžiugino vaikus ir bendruomenę dovanomis, nariai: Eva Klingenberg, organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ pirmininkė, Antonis Dreksleris, miesto Raudonojo kryžiaus skyriaus pirmininkas, geradariai Gerhardas Švakas, Diteris Brandtas, Michael Baueris, Helmut Fišeris.

Su kalėdinėmis dovanomis ir finansine parama atvykusius svečius savivaldybėje priėmė meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojai Irena Lunskienė ir Povilas Isoda, administracijos direktorius Sigitas Valančius, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys.

Pristatydama svečius Želsvos pagrindinės mokyklos direktorė Lina Kvederevičienė  pasidžiaugė, kad bičiulių iš Vokietijos organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ dėka, tęsiantis ilgalaikiam bendradarbiavimui, padaryta daug gražių darbų, įvykdyta daug bendrų projektų, kurių metu mokymo įstaigoje sutvarkyta materialinė bazė, bendruomenėje kasmet sukuriama šilta kalėdinė nuotaika dovanojant ne tik Kalėdų dovanos, bet ir vokiečių iš Šrobenhauzeno miesto širdžių šilumą.

Organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ pirmininkė Eva Klingenberg, tragiškai žuvusio įkūrėjo Manfredo Švako (Manfred Schwaak) dukra, pokalbyje su savivaldybės vadovais, džiaugėsi, kad gali lankytis Marijampolės savivaldybėje ir kartu su bičiuliais tęsti tėvo pradėtą labdaringą veiklą, jau tradicinę kalėdinę gerumo akciją, prisiminė puikius Miesto dienų renginius, kuriuose lankėsi vasarą, ir dėkojo už gražią  besitęsiančią bendrystę, kuri suteikia galimybę dalytis gerumu, šiluma ir meile.

 Meras V. Brazys dėkodamas svečiams iš Vokietijos už nuolatinį  mokyklos ir bendruomenės rėmimą ir kalėdines dovanas, įteikė Padėką organizacijos vadovei Eva Klingenberg ir suvenyrinius naujų metų kalendorius delegacijos nariams.

„Kalėdinis laikotarpis – ypatingas. Šventės iš tikrųjų prasideda ne kalendoriuje nurodytą dieną, o kai mus aplanko geri ir mieli bičiuliai, kai jų dovanos pradžiugina vaikus ir visą mūsų bendruomenę, todėl nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų gerumu, širdingai dėkoju už jūsų labdaringą veiklą ir linkiu tęsti šį gražų bendradarbiavimą  ir ateityje“, – sakė V. Brazys.

Mero pavaduotoja Irena Lunskienė, ilgus metu dirbusi Liudvinavo seniūne, pasidalino mintimis, kaip  bičiulių iš Vokietijos  tradicinės viešnagė Želsvos pagrindinės mokykloje kasmet pildo  ne tik   mokinių, bet ir bendruomenė svajones, dalijamasi žmonių tarpusavio gerumu.

„Džiaugiuosi, kad artėjant gražiausioms metų šventėms sulaukiame jūsų gerumo ir kalėdinės šilumos, o organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ užsimezgusi draugystė su mokykla peraugo į bendruomenių draugystę, kad jūs primenate mums, jog reikia dalintis tuo, ką turime, su kitais, kurie gyvena sunkiau. Dėkoju, kad jūsų gerumo dėka ir  vaikai, ir bendruomenė mokosi gėrio ir atjautos“, – sakė I. Lunskienė.

Organizacijos „Pagalba Lietuvos vaikams“ nariai tradicinės viešnagės metu įteikė kalėdines dovanas, Želsvos pagrindinės mokyklai, aptarė ateities projektų įgyvendinimo galimybes ir padovanojo dar vieną gerumo pamoką, kuri kasmet atneša ir rūpesčių, ir daug džiugių akimirkų ne tik bendruomenei, bet ir kelionę į Lietuvą organizuojantiems  rėmėjams.

Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės ir Želsvos pagrindinės mokyklos nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1
+

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE