Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės Sūduvos gimnazija turi naują vadovą

Marijampolės Sūduvos gimnazija turi naują vadovą

Daugiau nei pusmetį be oficialaus vadovo veikusi Sūduvos gimnazija turi naują vadovą. Sūduvos gimnazijos direktore tapo Audronė Vaičiulienė, kuri laikinai ir ėjo direktoriaus pareigas, iš jų š. m. balandžio mėnesį pasitraukus ilgamečiam gimnazijos vadovui Alvydui Zdaniui.

A. Vaičiulienė buvo vienintelė kandidatė, pateikusi visus reikiamus dokumentus Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti, atitikusi Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo nuostatas ir buvusi pakviesta dalyvauti atrankoje.

Šiandien Savivaldybės taryba nusprendė paskirti Audronę Vaičiulienę Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktore nuo 2019 m. lapkričio 4 d. penkeriems metams.

Pedagoginę veiklą naujoji direktorė pradėjo 1992-aisiais metais ir sėkmingai ugdo jaunimą jau daugiau nei 27-erius metus. Nuo 2007 m. Audronė Vaičiulienė Marijampolės Sūduvos gimnazijoje dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, o nuo 2019 m. balandžio 6 d. buvo laikinai paskirta eiti Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktoriaus pareigas.

Tikimasi, kad daugiau nei dešimtmetį Sūduvos gimnazijoje dirbanti pedagogė puikiai susitvarkys su laukiančiais iššūkiais, priims teisingus ir reikalingus sprendimus, kurie ir toliau lems sėkmingą švietimo įstaigos veiklą.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE