Pagrindinis > Regione > Kultūra > Mažasis poezijos pavasaris sukvietė poezijos kūrėjus ir gerbėjus

Mažasis poezijos pavasaris sukvietė poezijos kūrėjus ir gerbėjus

Penktadienio vakarą Vilkaviškio kultūros centre sklandė poezijos paukštė. Čia vyko jau tradiciniu tapęs poetinio žodžio puoselėtojų ir gerbėjų renginys Mažasis Poezijos pavasaris. Beveik dvi valandas trukusiame renginyje susirinkusieji gėrėjosi nuostabiomis eilėmis, kurias skaitė mūsų krašto kūrėjai, skambėjo širdis virpinantis Rimos ir Vaido šeimyninis duetas, pagerbti kūrybiškiausi autoriai, pasveikintas laureatas.

Mažojo poezijos pavasario šventę-konkursą, šiemet pavadintą „Pavasaris gal kiek kitoks šiais metas, lakštingalos daina – tokia pati“, organizuoja Vilkaviškio krašto laikraštis „Santaka“ ir Vilkaviškio rajono literatų klubas „Seklyčia“.

Jubiliejiniame, jau trisdešimtąjį kartą vykusiame konkurse skambėjo ir lyriškos, ir šmaikščios, ir filosofinės eilės. Jaunieji skaitovai skaitė buvusių laureatų eiles, buvo prisiminta literatų klubo įkūrimo istorija.

2020 metų Mažojo poezijos pavasario laureate paskelbta Asta Kasnauskienė, diplomantai – Rima Ivanauskaitė, Onutė Jasaitienė, Vaidutė Diržiuvienė, skaitytojų prizą pelnė Rasutė Kryževičienė.

Laureatei skiriamą piniginio prizo čekį įteikė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Ji taip pat padėkojo visiems kūrėjams už dalyvavimą konkurse ir linkėjo toliau kurti bei džiuginti mūsų širdis savo kūryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE