Pagrindinis > Naujienos > Miestui dovanotomis gėlėmis vėl pražydo tiltas

Miestui dovanotomis gėlėmis vėl pražydo tiltas

Praėjusio penktadienio popietę marijampoliečiai ir miesto svečiai, nešini žydinčiomis gėlėmis, rinkosi prie tilto per Šešupę. Dalyvauti jau penktą kartą iš eilės vykstančioje akcijoje ,,Padovanok gėlę savo miestui!“ juos pakvietė asociacija Sūduvos kultūros fondas ir Marijampolės savivaldybė. Išgražėjusiam miestui prie Šešupės ,,Myliu!“ sakė ne tik jo gyventojai, bet ir  garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė bei  švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, VDU lektorė, radijo laidų vedėja, dvasinės ekologijos propaguotoja Bronė Gudaitytė.

Oranžiniais marškinėliais vilkinčios Marijampolės profesinio rengimo centro moksleivės šypsodamosi sodino gėles,  joms talkino UAB  ,,Marijampolės švara“ darbuotojai. Akimirksniu tiltas per Šešupę pražydo. Tuo džiaugėsi  Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas G. Stankevičius, vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje P. Uleckas, Marijampolės „Zonta“ klubo bei Marijampolės K.Donelaičio draugijos nariai ir visi, mylintys savo miestą.

Papuošus tiltą gėlėmis, akcijos organizatorė – Sūduvos kultūros fondo pirmininkė Daiva Klimavičienė – visus susirinkusius pakvietė prasmingai praleisti laiką Vilkaviškio gatvės tilto papėdėje įsikūrusiame Poezijos parke. Ištrauka iš Antoine de Sant-Exupery ,,Mažojo princo“ dar kartą priminė,  jog mes, kaip ir Mažasis princas, nuo šiol esame atsakingi už savo gėlę. Marijampoliečiai ir miesto svečiai susidomėję klausėsi VDU lektorės, radijo laidų vedėjos, dvasinės ekologijos propaguotojos Bronės Gudaitytės paskaitos apie santykius šeimoje, apie tarpusavio bendravimą, apie meilę artimui.

Jūs dar neištarėte savo miestui ,,MYLIU!“? Mielieji, tai padarykite nedelsiant, juk jis toks žydintis, toks pavasariškas, toks mielas ir brangus!

Stefanija NAVICKIENĖ

Autorės nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE