Pagrindinis > Dėmesio! > Miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ 11 kartą džiugins Lietuvos žmones

Miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ 11 kartą džiugins Lietuvos žmones

 

 

Generalinės miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir visų 42 miškų urėdijų organizuojama tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ – tai vienas gražiausių ir labiausiai pavykusių miškininkų bendruomenės renginių. Kiekvienais metais į šakų dalinimo vietas suplūsta tūkstančiai žmonių. Akcija ypač džiaugiasi senjorai ir mažiau uždirbantys žmonės. Parnešę namo miškininkų dovanotą žaliaskarės šaką, sutaupytus pinigėlius jie gali išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventinėms vaišėms.

„Ši akcija neturi jokio komercinio prieskonio. Dovanodami kruopščiai atrinktas ir planingai nugenėtas  eglių šakas, norime suteikti žmonėms tikrą kalėdinį džiaugsmą, dalintis gerumu, viltimi, tikėjimu. Labai smagu gauti dovaną, bet kokį malonumą patiri, matydamas žibančias akis ir dėkingumo šypsnį, kai tą dovaną įteiki pats! Vykdydami šą akciją, atliekame ir kitą, ne mažiau svarbią misiją – mokome žmones saugoti gamtą. Džiaugiamės, kad per pastarąjį dešimtmetį nelegalių eglučių kirtimų atvejų žymiai sumažėjo. Ir jei mes savo kukliu indėliu prisidėjome prie šių rezultatų, tuomet širdis tiesiog dainuoja! “ – sako generalinis miškų urėdas.

VĮ Marijampolės miškų urėdija dovanos eglių šakas gruodžio 20 d. nuo 13 val.:

  1. Marijampolėje šalia Kauno ir Vilkaviškio gatvių sankryžos prie Kultūros centro (Vilkaviškio g. 2).
  2. Vilkaviškyje Vytauto g. 28 prie Kultūros centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.
  3. Kalvarijoje Sodų gatvėje prie bažnyčios esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Miškininkai Jūsų laukia. Ateikite ir parsineškite Kalėdas į savo namus!

Informaciją apie akcijos vietas galima rasti internete adresu www.mmu.lt, taip pat informaciją suteiks miškų urėdija tel. (8-343)91317.

 VĮ Marijampolės miškų urėdijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE