Pagrindinis > Kitos temos > Mitai apie kraną su strėle

Mitai apie kraną su strėle

Kranai su strėle išlieka vieni populiariausių tuomet, kai ieškomas sprendimas perkelti ne itin sunkius krovinius. Jie yra gana universalūs ir yra lengvai įrengiami. Ir nors šis keltuvų tipas yra gana dažnai sutinkamas, bet egzistuoja mitų, kuriuos galima paneigti.

Manoma, kad kranui su strėle būtinas tvirtas pagrindas, kad galėtų būti pastatyta sija. Šis mitas yra teisingas tik iš dalies. Jei naudosite tradicinį keltuvą su strėle, kuris pastatomas ant sijos, tuomet tikrai prisireiks tinkamai įrengto paviršiaus. Bet šių dienų įvairovė suteikia galimybę įrengti keltuvą, kuris yra montuojamas tiesiai ant sienos arba sija prie lubų. Tai patogu ne tik dėl to, kad nereikalauja tvirtai įrengtų grindų, bet ir dėl to, kad sutaupoma vieta apačioje ir nekyla problemų perkeliant didesnių matmenų krovinius.

Kitas mitas teigia, kad krovinys šio tipo keltuvu gali būti perkeltas tik apskritimo trajektorija, tad yra labai nepatogus, nes krovinio negalima padėti ten, kur reikia. Šis mitas yra visiškai neteisingas, nes dėka elektrines ar rankinės pavaros, krano variklis kartu su kroviniu gali būti slenkamas reikiama kryptimi ir galima pasiekti bet kurią vietą, esančią strėlės plote. Taip pat yra gaminami kranai su lanksčiomis strėlėmis, todėl naudojant šiuos įrenginius galima net apeiti kliūtis.

Apie kranai su strėle čia: https://www.euro-cranes.com/lt/produktai/kranai/sukami-kranai-su-strele

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE