Pagrindinis > Naujienos > Mokolų pagrindinės mokyklos komanda – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio čempionė

Mokolų pagrindinės mokyklos komanda – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio čempionė

Mokolų pagrindinės mokyklos 6-5 klasių mergaičių kvadrato komanda vasario 28 dieną Kėdainių sporto centre varžėsi dėl Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų aukščiausių apdovanojimų.

Kvadratas – populiariausia olimpinio festivalio, dabar jau vadinamų Lietuvos mokyklų žaidynių, sporto šaka. Jose dalyvavo 41 rajono ar savivaldybių mokyklos. Finalinėse varžybose, nugalėjusios savivaldybės ar rajoninėse, zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, rungėsi Biržų r. Medeikių, Plungės r. Stalgėnų pagrindinių mokyklų, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ir Mokolų pagrindinės mokyklos komandos.

Po labai atkaklių susitikimų Mokolų pagrindinės mokyklos komanda tapo nugalėtoja. Antrąją vietą laimėjo Plungės r. Stalgėnų pagrindinės mokyklos , o trečiąją – Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komanda. Kvadratas yra mėgstamas visų mokyklų mokinių, tačiau šiais metais tarp geriausių komandų, patekusių į finalines varžybas, buvo net trys komandos iš mažų kaimo mokyklų.

Mokolų pagrindinės mokyklos komandos sportininkės pasipuošė aukso medaliais, jos apdovanotos pirmosios vietos diplomais. Geriausiai žaidė komandos kapitonė Monika Lekeckaitė, Gabrielė Senavaitytė, Kornelija Kazlauskaitė, Dileta Guogaitė, Erika Sukackaitė, joms atkakliai kovoti padėjo Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Augustė Zubrickaitė, Goda Tamulynaitė ir Adrija Vyšniauskaitė. Beje, komandos kapitonė Monika Lekeckaitė yra ne tik gera sportininkė: ji labai gerai mokosi, kasmet dalyvauja matematikos olimpiadose, o 2014 metais ji laimėjo pirmąją vietą respublikoje.

Danguolė MICUTIENĖ

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

jquery photo viewerby VisualLightBox.com v6.1

Sigito Virbicko nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE