Pagrindinis > Naujienos > Pagerbti Marijampolės savivaldybės gabiausieji moksleiviai

Pagerbti Marijampolės savivaldybės gabiausieji moksleiviai

Už pasiekimus 2014 m. olimpiadose, konkursuose, festivaliuose pagerbti gabiausieji Marijampolės savivaldybės moksleiviai ir juos ruošę mokytojai. Iškilmėse, kuriose gausiai dalyvavo mokslo, muzikos, dailės jaunieji talentai, įstaigų vadovai, pedagogai bei tėvai, šalies ir tarptautinių renginių nugalėtojams įteikti atminimo suvenyrai, jų mokytojams padėkota už nuoširdų darbą lavinant pastebėtus moksleivių gabumus.

Talentų pagerbimo šventę savivaldybės Švietimo skyrius organizuoja jau antrus metus. Šių metų gabiausiuosius sveikino Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojas Sigitas Valančius, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys, Švietimo skyriaus vedėja Asta Vaznienė.

Sveikindamas jaunuosius talentus, meras Vidmantas Brazys pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir dėkojo jų pedagogams, kurių dėka jie pasiekė tokių puikių rezultatų.

„Mokomės ir siekiame pergalių ne mokytojams ar mokyklai, o savo ateičiai. Džiaugiuosi, kad galime pasveikinti tuos, kurie savo talento, ryžto ir noro tobulėti dėka, ugdomi mokytojų, garsino savo mokyklų ir Marijampolės vardą. Širdingai dėkoju mokytojams už nuoširdų ir profesionalų darbą, atkaklumą ir kantrybę ugdant jaunuosius talentus“, – sakė meras linkėdamas, kad papildomi užsiėmimai ir  pastangos tobulėti atneštų ne tik gražių pergalių ateityje, bet ir padėtų siekiant savo užsibrėžtų tikslų gyvenime.

Renginyje skambėjo šv. Cecilijos gimnazijos mokinių Luko Butkaus (mokytoja Nadiežda Liberis) ir Urtės Karčiauskaitės (mokytoja Dana Žemaitienė) bei Marijampolės muzikos mokyklos saksofonistų (mokytojas Benas Aukščiūnas, koncertmeisteris Arūnas Šerpytis) atliekami muzikiniai kūriniai, visus sužavėjo šokio grupės „MM“ (mokytoja Daina Misiukevičienė) dovanojamas šokis „Katės“.

Lietuvos Respublikos Seimo narys Albinas Mitrulevičius vardiniu laikrodžiu apdovanojo reikšmingiausių rezultatų pasiekusį Marijonų gimnazijos devintoką Kristijoną Samuolį, kuris Argentinoje vykusioje tarptautinėje gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo bronzos medalį. Mokytojoms, padėjusioms pasiruošti Kristijonui šiai olimpiadai, jis įteikė padėkos raštus.

Šiemet gabių mokinių pagerbimo šventėje buvo apdovanoti 26 kūrybingi, gabūs, pasižymėję meno ir mokslo srityse mokiniai, 1 meno kolektyvas ir 23 juos globoję mokytojai iš  Rygiškių Jono, Šv.Cecilijos, Marijonų gimnazijų, Muzikos ir Dailės mokyklų, Rimanto Stankevičiaus ir Mokolų pagrindinių mokyklų. Jauniesiems talentams ir jų mokytojams taip pat bus skirta graži muzikinė dovana – išvyka į Kauno muzikinį teatrą. Bilietus iš asmeninių lėšų dovanoja Seimo narys Albinas Mitrulevičius, transportu pasirūpins Marijampolės savivaldybė.

Danguolė MICUTIENĖ

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

jquery photo viewerby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE