Pagrindinis > Dėmesio! > Naujos edukacinės pamokos bibliotekos Multicentre

Naujos edukacinės pamokos bibliotekos Multicentre

Nuo vasario mėnesio Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentre (Vytauto g. 20, Marijampolė) startuoja NEMOKAMOS edukacinės pamokos. Pamokų metu neformalioje aplinkoje vaikai atliks įvairias kūrybines užduotis, dalyvaus viktorinose, diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse. Pamokos skirtos iki 30 moksleivių grupėms.

Edukacinės pamokos:

  • ŽEMĖ – ŽMONIŲ PLANETA (1-4 kl.) – mokiniai sužinos kaip atsirado Žemė ir gyvybė joje, kiek žmonių gyvena Žemėje, koks klimatas vyrauja, kas yra vanduo ir dar daug kitų įdomių faktų.
  • HEROJAI TARP MŪSŲ (2-5 kl.) – paliečiamos patyčių ir draugystės temos, skaitomi kūriniai, jie analizuojami, žaidžiami žaidimai, kurie skatina atsižvelgti į kitų nuomonę, savitarpio pagalbą.
  • MUZIKOS EVOLIUCIJA (3-6 kl.) – tai pamoka apie muzikos ir instrumentų raidą nuo ankstyvųjų amžių iki šių dienų, pamokoje ne tik diskutuojama apie muzikos svarbą ir klausomasi garsų, bet mokiniai ir patys gali prisiliesti prie instrumentų ir šiuolaikinės muzikos kūrimo įrankių.
  • KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS (1-3 kl.) – tai dailės ir dizaino užsiėmimai leidžiantys išlaisvinti vaikų kūrybą, papildyti išmaniosiomis technologijomis.
  • FOTOGRAFIJOS ISTORIJA (3-6 kl.) – pamokoje aptariama fotografijos evoliucija, fotoaparato sandara, fotostudijoje naudojama įranga.

Būtina išankstinė registracija tel. 8-343-91553, el. p. multicentras@marvb.lt

Gerda Matusevičienė

Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE