Pagrindinis > Naujienos > Nugalėkite aukščio baimę!

Nugalėkite aukščio baimę!

Ar kada nors svarstėte apie šokinėjimą parašiutu, bet jautėte, kad jus sulaiko baimė? Galbūt tai yra bendra šuolio parašiutu baimė. Galbūt bijai aukščio ar pačio skraidymo, ir tai tave sulaiko.

Kad ir kokia būtų jūsų baimė, būkite tikri, kad nesate vieni. Ar žinojote, kad daugelis žmonių, kurie šoka parašiutu tik vieną kartą, ir tie, kurie šoka parašiutu tūkstančius kartų, patyrė panašių baimių? Net ir labiausiai patyrusiam šuolininkui retkarčiais į pilvą patenka drugelių – visa tai yra patirties dalis!

Tačiau šokinėjimo parašiutu baimė tavęs tikrai nesustabdys. Tai viena iš neįtikėtiniausių patirčių, kurią kada nors patirsite. Štai kaip įveikti šuolio parašiutu baimę.

Svarbu žinoti

Šuoliai su parašiutu yra rizikinga sporto šaka. Jūs šokate iš lėktuvo ir tai reiškia, kad jūsų saugumui kyla pavojus, ir nereikia apsimesti, kad to nėra.

Vienas geriausių būdų nugalėti šuolių su parašiutu baimę – nuo ​​pat pradžių suprasti tą riziką ir žinoti, kaip ją sumažinti.

Nuo to momento, kai atvyksite šokti su parašiutu, jūsų bus paprašyta pasirašyti formas, kuriose pakartojama sporto šakai būdinga rizika, ir patvirtinti, kad viską supratote. 

Nėra ko jaudintis

Teoriškai jums nėra ko jaudintis – dabar visi šokinėja su automatinio aktyvinimo įrenginiu. Tai reiškia, kad blogiausio scenarijaus metu, negalint saugiai išskleisti savo parašiutų, prietaisas atpažins mūsų greitį ir aukštį ir išskleis parašiutą už mus.

Paprastai šokinėjama su dviem parašiutais – pagrindiniu ir rezerviniu – o tai reiškia, kad jei pagrindinis parašiutas išsiskleis netinkamai (tai nutinka vidutiniškai 1 iš 1000 šuolių), turime antrą parašiutą, kuris saugiai nuneštų mus ant žemės.

Naudojame daug daugiau priemonių ir technologijų, kad kiek įmanoma labiau sumažintume su šuoliu parašiutu susijusią riziką. 

Apie įrangą

Šuolių su parašiutu įranga gali atrodyti labai keistai, kai nežinote, į ką žiūrite. Visos rankenos, metalo dirbiniai ir stygos visur gali būti gana bauginančios, jei jau nerimaujate dėl savo šuolio.

Per trumpą pamoką sužinosite apie svarbias įrangos dalis ir kaip instruktorius jomis naudosis. Verta paminėti, kad nėra jokios įrangos dalies, skirtos jums naudoti – už viską jūsų šuolio metu atsakys jūsų instruktorius, todėl tereikia galvoti apie savo kūno padėtį.

Šuolių su parašiutu įranga labai patobulėjo nuo pirmųjų dienų, o šiandieniniai parašiutininkai turi pažangiausias technologijas, kad sumažintų kiek įmanoma daugiau rizikos. Taip pat kompanijos, teikiančios tokias paslaugas-pramogas, turi aiškius įsipareigojimus rūpintis savo įranga ir užtikrinti, kad ji visada būtų geriausios būklės. Visa įranga yra išbandyta ir nuolat reguliuojama.

Teoriškai jums nėra ko bijoti, bet kad nugalėtumėte savo baimes, tai turi įvykti praktinėje perspektyvoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE