Pagrindinis > Naujienos > Nuskambėjo šokio fiesta „Free to dance“

Nuskambėjo šokio fiesta „Free to dance“

 

Praėjusį penktadienį Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje jau antrus metus iš eilės marijampoliečius ir svečius iš kitų miestų į šokio sūkurį įsilieti sukvietė jaunimo šokių renginys „Free to dance“, kurį organizavo asociacija „Jaunimo laisvalaikis“.

Šokių pasirodymuose dalyvavo net 10 šokių grupių, iš kurių 5 geriausiai pasirodę šokių kolektyvai buvo komisijos atrinkti ir pateko į antrąjį etapą, kur kiekvienas kolektyvas turėjo atlikti improvizacinį pasirodymą – laisvu stiliumi parodyti savo sugebėjimus ir taip iškovoti pergalę pagal atrinktą organizatorių vieną ir tą pačią dainą. Dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius. Vieni buvo mokyklų, o kiti šokių kolektyvų atstovai. Iš 10 komandų atstovų į antrąjį etapą pateko: „MMG abiturientai“, „Perla“, „3G“, „Vytė ir Vincentas“, „DeVo“. Pirmąja vieta dalinosi „MMG abiturientai“, „Vytė ir Vincentas“, antrąja – „Perla“, „DeVo“, trečioji vieta atiteko „3G“, visi laimėtojai buvo apdovanoti prizais. Petraukos metu pasirodė gerai žinomas atlikėjas Omerta.

Nors renginys vyksta dar tik antrus metus, tačiau jau susilaukė didelio žiūrovų dėmesio. Dauguma atvykusių netilpo salėje, todėl sėdėjo ne vien ant kėdžių ar sėdmaišių, bet ir ant grindų. Žiūrovai kiekvieną pasirodymą pasitiko su didelėmis ovacijomis, kiekviena šokių komanda sulaukė didelio salės palaikymo. Renginio metu dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinami ledais.

Anot asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ vadovės Raimondos Bogužaitės, pagrindinis šio renginio tikslas – didinti jaunimo užimtumą ir populiarinti šokio meną. Kadangi antrąkart vykęs tokio pobūdžio renginys buvo sėkmingas, taip pat paliko gerą įspūdį žiūrovams, jau galvojama ir apie ateinančius metus.

Vaida ŽITKUTĖ

Autorės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE