Pagrindinis > Dėmesio! > Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalis „Pasakų miškas“

Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalis „Pasakų miškas“

Lietuviška žiema su sniego pusnimis ir spindinčiu ledu vis trumpėja, todėl Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalio organizatorius – Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centras-muziejus paankstino festivalio laiką, 2020 metais jis vyks sausio pabaigoje – 24, 25 ir 26 dienomis. Festivalio organizatoriai tikisi, kad toks laikas tikrai bus žiemiškas ir leis pasidžiaugti ledo spindesiu bei žiemiškomis pramogomis.

Kiekvienais metais Paežerių dvaro ledo skulptūrų festivalio organizatoriai stengiasi sukurti ką nors naujo, siekdami ne tik pradžiuginti, bet ir nustebinti lankytojus. Geriausi ledo skulptūrų meistrai iš Lietuvos kurs skulptūras, kurioms autoriai ketina sunaudoti 30 tonų skaidraus, ledo fabrike pagaminto ledo. Šiemet pasirinkta pasakos tema, kuri leis atsiskleisti ne tik ledo meistrų fantazijai, bet ir visą Paežerių dvaro kompleksą paversti paslapčių bei magijos kupina erdve. Planuojama pasitelkti nemažai šviesos skulptūrų ir instaliacijų, kurios atgaivins romantiškąją dvaro dvasią. Senovines, su šiais rūmais susijusias legendas primins misterija „Pasaka apie gražiąją rūmų mergelę“, kurią kas vakarą seks įspūdingo dydžio lėlės. Vakarinėje programoje žiūrovų laukia nuotaikingi grupių „Patruliai“ ir 16HZ bei vaikų pop choro „Medutis“ koncertai, lazerių meistrų kuriamos projekcijos bei pasirodymai ir, žinoma, fejerverkai.

Koncertinėje programoje šiemet taip pat bus naujų, dar neregėtų dalykų – vienas naujausių ir populiariausių pastarojo meto šou Lietuvoje – iliuzijų šou programa „SAPNAS X”. Matysime du skirtingus pasirodymus: piešiamus vaizdus ore – skambant energingai muzikai, LED skaitmeninius įrankius sumaniai valdantys šokėjai pakerės žiūrovus meistriškais spalvotais piešiniais ore, ir programuojamus, šviečiančius kostiumus – pasitelkiant LED technologijas sukurti atlikėjų kostiumai leis grožėtis magiškais šokiais, judančiais, išnykstančiais ir vėl atsirandančiais šokėjais.Visa tai atliks Viduramžiai LT kūrybinė komanda.

Jeigu organizatoriams pavyks susitarti su oru, ant Paežerių ežero išvysime mūsų kraštuose dar nematytą pramogą – ledrogių varžybas.

Sausio 26 dieną vyks baigiamasis festivalio akcentas šeimoms: „Pasaulio tautų šokiai ratu“, VšĮ „Laimės namai“ ( A ir R. Augučiai) pristatys sveikuoliškus užkandžius bei vaišins karšta arbata.

Šventėje žada gausiai dalyvauti kulinarinio bei tautinio paveldo meistrai ir amatininkai, tad sušalusieji galės pasivaišinti karšta arbata ar užkąsti skanių valgių, nusipirkti šiltas kojines ar kepurę, namiškiams parvežti riestainių, „šmotą“ dešros, o gal rūkytą žuvį.

Iš anksto bilietais prekiaujama Paežerių dvaro rūmuose, festivalio metu bilietą galėsite įsigyti prie įėjimo.

Bilietų kainos:

  • suaugusiems – 6,00 EUR
  • mokiniams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 3,00 EUR
  • vaikams iki 7 m. įėjimas nemokamas

Laukiame jūsų Paežerių dvare 2020 m. sausio 24–26 dienomis!

https://www.youtube.com/watch?v=60ac99-B7no&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1DvjQnpKA5Q-by3BMX2MPTECy4ZiNlizDgb9nuSxEClSgDJQcBTRslC-Q

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE