Pagrindinis > Naujienos > Pagerbti geriausieji abiturientai, padėkota jų tėvams ir mokytojams

Pagerbti geriausieji abiturientai, padėkota jų tėvams ir mokytojams

 

Liepos 15 d. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje iškilmingame renginyje pagerbti savivaldybės abiturientai, šių metų pasirinktuose valstybiniuose brandos egzaminuose gavę aukščiausią įvertinimą – šimtą balų, padėkota jų tėvams ir mokytojams. Jau tapo tradicija suvedus egzaminų rezultatus ir įteikus buvusiems abiturientams brandos atestatus organizuoti Marijampolėje geriausiųjų pagerbimo šventę. Renginys pradedamas iškilmingai įnešant šalies ir savivaldybės vėliavas, sugiedant „Tautišką giesmę“.

 Maksimalų egzaminų įvertinimą šiemet gavo 31 savivaldybės abiturientas: 14 iš Rygiškių Jono gimnazijos, 8 – iš Sūduvos, 7 – iš Marijonų gimnazijos ir po vieną iš Šv. Cecilijos gimnazijos bei Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos. Po 1 šimtuką gavo 23 savivaldybės gimnazijų abiturientai, po 2 šimtukus turi 3 abiturientai. Net penki savivaldybės gimnazistai iš trijų valstybinių brandos egzaminų gavo maksimalius 100 balų įvertinimus. Tai Marijonų gimnazijos gimnazistai Monika Zdancevičiūtė ir Tadas Žaliauskas, Karolis Geležauskas ir Kasparas Kralikas iš Rygiškių Jono gimnazijos bei Tomas Kaniauskas iš Šv. Cecilijos gimnazijos.

 Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, prieš įteikdamas dabar jau buvusiems abiturientams savo padėkas ir atminimo dovanas, sakė: „Jūs išvyksite studijuoti į šalies, o galbūt ir užsienio universitetus, įgysite specialybės žinių, bet niekada nepamirškite, kad jūsų protas ir žinios labai reikalingos Lietuvai, mūsų miestui“. Sveikindamas ir linkėdamas jaunuoliams sėkmės meras priminė prieš kelias dienas pasirašytą su užsienio investuotoju stambią investicijų sutartį, kuri, tikėtina, sudarys sąlygas augti Marijampolės ekonominiam potencialui.

 Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius tvirtino: „Jūs esate pavyzdys ne tik dabartinei laidai, bet ir tiems, kurie gimnazijas baigs vėliau. Jūsų jaunystės pėdos įspaustos čia, tad linkiu gauti gerą išsilavinimą ir sugrįžti ten, kur lieka jūsų pėdos“. Kiekvienam jaunuoliui jis įteikė po savivaldybės „Padėkos ženklelį“.

 Ministro Pirmininko patarėjas Ramūnas Burokas pasidžiaugė, kad abiturientai užaugo, formavosi demokratiškoje valstybėje. „Savo entuziazmą naudokite atsakingai – nepamirškite savo bendruomenės“, – sakė jis.

Seimo nario Albino Mitrulevičiaus dovanojamas Lietuvos Respublikos Konstitucijos knygas įteikė jo padėjėjas Karolis Podolskis. Tai tradicinė Seimo nario dovana kiekvienam geriausiai gimnaziją baigusiam jaunuoliui. Taip pat įteiktos Seimo nario A. Mitrulevičiaus padėkos penkiems po tris aukščiausius įvertinimus gavusiems abiturientams. Jis kvietė jaunus žmones ir toliau išlaikyti tą vidinį pasitikėjimą, kuris juos atvedė į sėkmę.

Abiturientų vardu kalbėjo Rygiškių Jono gimnazijos auklėtinis Kasparas Kralikas. Jis padėkojo visų apdovanotųjų bendraamžių tėvams, kurie sukūrė sąlygas siekti geriausių mokslo rezultatų.

Savivaldybės mero padėkų ir atminimo dovanėlių, kaip ir kasmet, sulaukė ir mokinius egzaminams sėkmingai parengę dalykų mokytojai.

Pernai ir užpernai 30 Marijampolės savivaldybės abiturientų tam tikrus pasirinktus brandos egzaminus išlaikė maksimaliu balu.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE