Pagrindinis > Regione > Kultūra > Pakartotinai išleista Benjamino Mašalaičio knyga „Kelionė į praeities Marijampolę“

Pakartotinai išleista Benjamino Mašalaičio knyga „Kelionė į praeities Marijampolę“

VšĮ „Mūsų savaitė“ neseniai išleido Benjamino Mašalaičio knygą „Kelionė į praeities Marijampolę“.

Jau antrą kartą išleista knyga – tai daug kur analogų neturėję Marijampolės pokyčiai,  pateikti kitaip nei daugelyje iki šiol pasirodžiusių leidinių. 60 mažiau girdėtų pasakojimų „pasiima“ skaitytoją ir veda į senąją Marijampolę. Senosios nuotraukos neleis paklysti, nes visur lydės palyginimai su pastarųjų metų miestu. Jums nereikės lipti nei į Rambyną, nei į Kaukazą, nes abu jie buvo Marijampolėje. Jums tik reikės perskaityti knygą ir daug ką sužinosite. Net ir tai, kodėl pirmieji būsimos Marijampolės žmonės gyveno būdoje, knygas skaitė miesto centrinės aikštės dirvoje ir iš kurios miesto vietos buvo galima pamatyti Vilnių ar net… Europą.

Knygos autorius – žinomas Marijampolės istorikas, knygų autorius ir bendraautorius Benjaminas Mašalaitis. Jo knygų („Valstybės ir sostinės. Pavadinimų kilmė“, „Žodžiai, žodžiai, susipinkit“, „Politologijos testai“,  „O aš esu aš“, „Blogi eilėraščiai“, „Pasaulio valstybės“, „Sūduvos krašto dvarai“, „Kelionė į praeities Marijampolę“ ir kt.) tematika labai plati – nuo istorinių studijų iki eilėraščių rinktinių. Kaip bendraautorius, B. Mašalaitis įnešė svarų indėlį į šias knygas: „Pažinkime Buktą ir jos apylinkes“, „Suvalkija. Sūduva“, „Proto mankšta“, „Kryžiažodžių lobynas“, „Kryžiažodžiai tau“, „Kryžiažodžių labirintas“, „Kryžiažodžių banga“, „Kryžiažodžių detektyvai“.

Antrojo leidimo sulaukusi autoriaus knyga „Kelionė į praeities Marijampolę“ skaitytojui kalba: istorija, ypač savojo miesto, yra be galo intriguojantis dalykas, be kurio neįmanoma nei dabartis, nei ateitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE