Pagrindinis > Kitos temos > Patarimai, kaip nepraleisti pasiūlymų

Patarimai, kaip nepraleisti pasiūlymų

Gruodis – ne tik švenčių metas, bet ir laikas, kai prekybos centruose, parduotuvėse ir internete pasirodo naujausi šventiniai leidiniai. Kiekvienas iš mūsų norime gauti geriausius pasiūlymus ir įsigyti tai, ko reikia už patrauklią kainą. Tačiau dažnai tenka susidurti su problema – kaip nepamiršti ar nepraleisti svarbių pasiūlymų, kurie gali padėti sutaupyti nemažai pinigų? Štai keli patarimai, kaip išlikti informuotiems apie naujausius kainų leidinius.

Prenumeruokite naujienlaiškius ir naudokitės išmaniosiomis programėlėmis

 Dauguma prekybos tinklų ir parduotuvių savo klientams siūlo prenumeruoti naujienlaiškius. Užsisakę šias naujienas, gausite informaciją  apie akcijas ir specialius pasiūlymus tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Apie nuolaidas sužinosite pirmieji!

Ir tai dar ne viskas: daugelis prekybos vietų turi savo mobiliąsias programėles, kuriose galima rasti ne tik leidinius, bet ir specialius pasiūlymus, nuolaidas bei bonusus. Būkite tikri, kad turite atsisiuntę ir įsidiegę šias programėles savo įrenginyje. Tokiu būdu tikrai nepraleisite geriausių pasiūlymų.

Sekite mėgstamų parduotuvių paskyras socialiniuose tinkluose

Dauguma parduotuvių aktyviai naudojasi socialiniais tinklais, kuriuose pristato savo naujausius leidinius ir pasiūlymus. Sekite šias paskyras, ir būsite pirmieji, kurie sužinos apie būsimas nuolaidas ir akcijas.

Beje, jeigu jus domina naujausi kaininiai leidiniai, juos nesunkiai rasite internete. Ir ne tik prekybos tinklų tinklalapiuose, bet ir įvairiose svetainėse, kurios skirtos kainų palyginimui ir nuolaidų paieškai. 

Perverskite popierinius leidinius

 Nespėjote nuolaidomis pasidomėti dar būdami namuose? Ne bėda: užsukę į parduotuvę tikrai rasite stendą, kuriame sudėti naujausi kaininiai leidiniai. Skirkite kelias minutes ir juos perverskite. Atrasite gerų pasiūlymų ir nuolaidų – parduotuvėje tikslingai eisite jų link. Tokiu būdu ne tik nepraleisite informacijos apie akcijas, bet ir sutaupysite.

Kaip iš nuolaidų ir akcijų leidinio gauti maksimalią naudą?

 Planuokite pirkinius iš anksto. Kainų leidinius, jei tik yra galimybė, perverskite dar būdami namuose – tokiu būdu iš anksto žinosite, kam taikomos nuolaidos. Kodėl tai pravartu? Galėsite susirašyti pirkinių sąrašą – parduotuvėje tiksliai žinosite, kokių akcinių prekių ieškote ir išvengsite impulsyvių pirkinių.

Domėkitės nuolaidomis ir akcijomis. Tokiu būdu tikrai sutaupysite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE