Pagrindinis > Kitos temos > Patarimai, kaip pasirinkti tinkamus elektros instaliacijos sujungimus

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamus elektros instaliacijos sujungimus

Atsižvelgiant į neribotą elektros jungčių rūšių asortimentą ir daugybę esminių kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti, pasirinkti tinkamą gali būti labai sunku. Nepaisant to, tinkamos jungties pasirinkimas yra labai patikimas ir efektyvus būdas sumažinti, padidinti arba moduliuoti sistemą, kad ji veiktų sklandžiai ir nereikėtų dažnai taisyti. Dabar jums gali kilti klausimas, kaip pasirinkti tinkamą elektros jungtį.

Išsiaiškinkite savo poreikius

Turite žinoti iš viso esančių signalų skaičių ir gauti atsakymus į klausimus apie tai, kokią įtampą, dažnį ir sroves jie neša. Ir ar tie signalai yra skaitmeniniai, analoginiai ar deriniai? Signalų derinys turi įtakos laidų, kontaktų ir jungties tipui. Pavyzdžiui, aukšto dažnio signalams gali prireikti bendraašio ryšio, o žemo lygio analoginiams signalams gali prireikti ekranavimo. Tam tikri signalų deriniai negali būti įtraukti į tą pačią jungtį. Jei elektros srovės keliai yra dideli, gali prireikti didesnių laidų ir kelių kontaktų gnybtų, kuriuos galite įsigyti internetu.

Atsižvelkite į įtampą ir srovę

Dabartinis įvertinimas yra svarbiausias kriterijus renkantis elektros kabelių jungtis. Tai yra elektros srovės, kuri teka per sujungimo gnybtus, kiekio įvertinimas ir pageidautina nurodyti amperais grandinėje. Elektros srovės srautas turi būti sumažintas arba koreguojamas atsižvelgiant į grandinių skaičių tam tikrame name, atsižvelgiant į gretimo terminalo temperatūros padidėjimą.

Patikrinkite darbinę temperatūrą

Daugelis elektros jungčių susiduria su ekstremaliomis sąlygomis, tokiomis kaip smūgis ir vibracija. Gnybtų ir elektros kabelių jungtys, sukurtos pavojingoms atmosferoms ir ekstremalioms sąlygoms, turi unikalių savybių, kurios atsparios smūgiams ir vibracijai bei toleruoja ekstremalias temperatūras.

Taigi rinkitės elektros jungtį atsižvelgdami į elektros jungties vietą, išjungimo ir prijungimo dažnį, darbo temperatūrą ir šilumos šaltinio artumą.

Patikimumo lygis

Patikimumas yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį turėtumėte atsižvelgti pirkdami elektros jungtis. Nepaisant to, patikimumas yra sudėtinga sąvoka, kuri priklauso nuo daugelio veiksnių. Sunku nustatyti teisingus skaičius, tačiau tiekėjai parduoda kai kurias jungtis, kuriose nurodyta vidutinė trukmė iki gedimo. Tai atlieka pagrindinį vaidmenį pasirenkant tinkamą elektros jungtį kiekvienai programai.

Tam tikroms atmosferoms reikia apsaugoti nuo degių skysčių, dulkių, garų ar dujų įsiskverbimo. Elektrinės jungtys pasižymi atmosferos sandarinimo galimybėmis, kurios yra veiksmingos nuo netikėtų purslų. Sužinoję reikalingą saugumo lygį, galite patikrinti apsaugos nuo patekimo reitingo numerį apsaugos kodų sistemoje ir žinoti, ar investuojate į tinkamas elektros jungtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE