Pagrindinis > Namai > Būstas > Pilna įranga ir stilingas interjeras virtuvėje – misija įmanoma

Pilna įranga ir stilingas interjeras virtuvėje – misija įmanoma

Dėl itin plataus pasirinkimo ir daugybės skirtingų tipų, nuspręsti, kokį kavos aparatą pirkti, gali atrodyti sudėtinga užduotis, o jos tikrai nepalengvina noras, kad naujasis virtuvės atributas būtų dar ir stilingas, derintųsi prie namų interjero. Tikriausiai daugelis iš vaikystės pamena senuosius aparatus, primenančius milžiniškas dėžes ar galingiausius virtuvės kombainus. Tie laikai seniai praėjo ir šiandien kavos aparatai ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir gali tapti stilinga interjero detale. Internetinėje parduotuvėje https://coffeeloft.lt rasite platų subtilių ir skoningo dizaino kavos aparatų pasirinkimą.

Darni visuma

Kavos aparato dizainas ne mažiau svarbus nei jo atliekamos funkcijos. Kokio dizaino aparatą rinksitės – priklauso nuo jūsų namų stiliaus. Nereikėtų pamiršti, kad interjere galioja ta pati taisyklė, kaip ir drabužių spintoje – naują rūbą reikia derinti prie jau turimų, o ne atvirkščiai. Vadinasi, kavos aparatas turi derėti prie bendros aplinkos. Jeigu virtuvės interjeras šiuolaikiškas, modernus, galbūt  reikėtų apsvarstyti įmontuojamo kavos aparato galimybę ar ryškesnes spalvas. Tradiciniame interjere puikiai tiks klasikiniai, neutralių spalvų aparatai, nerekomenduojama rinktis aštrių kampų, futuristinių aparatų, kurie kontrastuos su aplinka.

Spalvų paletė

CoffeeLoft internetinėje parduotuvėje rasite įvairių dizainų ir spalvų kavos aparatų, kurie lengvai atras vietą jūsų virtuvėse. Pavyzdžiui, ieškantiems klasikos patiks gamintojo „Melitta“ automatinių ir pusiau automatinių aparatų dizainai, pasižymintys minimalizmu ir solidžiomis spalvomis. Tiesa, vienas modelis  (Melitta® E950-104 SOLO) traukia akį sodria, vyšnine spalva, todėl tiks ieškantiems ryškaus akcento į savo virtuvę. Gamintojai „Nivona Cafe“ ir „Jura“ taip pat gali pasigirti kompaktiškų, prabangiai atrodančių kavos aparatų įvairove, kurių dizainai nepavaldūs laikui.

Kiek kitokią nuotaiką į virtuvę įneš kapsuliniai aparatai, kurių gamintojai „Nespresso“, „Belmio Nespresso“ siūlo ryškesnius, futuristinius dizainus. Šie aparatai dar kompaktiškesni nei automatiniai, o minimalistinė forma puikiai tiks į šiuolaikiško interjero virtuvę. Pavyzdžiui, avietinis ar onikso „Belmio Nespresso Bravissima“ modelis arba ryškiai raudonas, retro “Nespresso INISIA“ aparatas. Kalbant apie spalvas virtuvėje, svarbiausia nepersistengti, geriau išlaikyti stiliaus vientisumą, nes virtuvė yra namų erdvė, kurioje būname itin dažnai, todėl greitai pavargsime nuo kontrastų ar itin ryškių detalių.

Kurią virtuvės vietą pasirinkti?

Ne tik kavos aparato spalva, modelis ir dizainas, bet ir virtuvės išplanavimas, erdvumas yra svarbus aspektas, renkantis naują įrenginį. Jeigu jūsų virtuvėje mažai erdvės ir papildomos vietos, žinoma, nereikėtų rinktis masyvaus aparato, nes taip kambarį vizualiai tik dar labiau sumažinsite. Tokiu atveju geriausiai tiktų mažas ir subtilus kapsulinis kavos aparatas, pavyzdžiui, „Nespresso ESSENZA MINI“, modelį galima rinktis iš pilkos, baltos ir juodos spalvos. Erdvesnės virtuvės neapkraus ir šiek tiek masyvesnis, galingesnis aparatas, pavyzdžiui, itališkas „De’Longhi ECAM“.

Nusprendus, kokio dydžio ir spalvos aparatas bus optimaliausias interjerui, reikėtų išsirinkti tinkamą vietą. Kavą geriame kasdien, tad aparatas bus tikrai dažnai naudojamas virtuvės elementas, svarbu, kad jis būtų patogiai prieinamas, o ne paslėptas. Kiekvieną rytą vis iš naujo traukti aparatą iš spintelės ar iš už kitų prietaisų greitai atsibos. Jeigu yra galimybė, skirkite aparatui atskirą lentyną virtuvėje, ar dalį stalviršio. Galite virtuvėje įsirengti mažą kavos stotelę, kurioje viskas bus vienoje vietoje: aparatas, puodeliai, mėgstama kava ir kiti priedai. Ji padės palaikyti tvarką ir nereikės kavos ruošimui reikalingų priemonių ieškoti po visą virtuvę. Jeigu dar vis svarstote, kuri vieta aparatui būtų geriausia, apsvarstykite kelis veiksnius. Pirmiausia, jeigu laisvo paviršiaus aparatui nėra, išnaudokite virtuvės sienas, pritvirtindami papildomas lentynas. Taip pat įsitikinkite, kad aparato laidas tikrai pasieks elektros lizdą.

Kavos stotelė – interjerą pagyvinantis akcentas

Anksčiau jau paminėta kavos stotelė gali tapti labai jaukiu virtuvės akcentu ir namuose sukurti kavinės nuotaiką. Ją paruošti visai nesudėtinga, tereikia šiek tiek fantazijos ir kelių papildomų detalių. Pavyzdžiui, šalia aparato padėkite pintą krepšį ar padėklą, kuriame tilps puodeliai ir kiti įrankiai, į stilingą dėžutę sudėkite kavos pupelės, prie jos priderinkite cukrinę ir kitus priedus, kuriuos mėgstate dėti į kavą. Į stotelės erdvę puikiai įsikomponuos ir paveikslėlis ar nuotrauka su kavos tematika. Jeigu norite, kad viskas derėtų, patariama puodelius ir lėkštutes pirkti panašios spalvos ir dizaino arba vienodus. Turint daugiau galimybių, kavos stotelėje galima įrengti ir specialų apšvietimą ar pastatyti augalų. Žinoma, kavos stotelės idėja pasiteisins tik erdviose virtuvėse, kitur ji tiesiog per daug apkraus erdvę ir ją sumažins.

Taigi, kavos aparatų įvairovė iš pradžių tikrai gali susukti galvą, tačiau nereikia išsigąsti. Nusprendę, kokio tipo aparato norite, nesunkiai jį priderinsite prie savo namų stiliaus, nes pasirinkimas yra tikrai didelis – tiek dydžio, tiek dizaino, tiek spalvų. Svarbiausia – vengti didelių kontrastų, bet ir nebijoti eksperimentuoti. Eksperimentus tikrai padės įgyvendinti „CoffeeLoft“ specialistai.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE