Pagrindinis > Naujienos > Prasieikime Marijampolėje

Prasieikime Marijampolėje

Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo aktyvus laisvalaikio leidimo būdas – pėsčiųjų žygiai. Žmonės vis dažniau renkasi įvairių distancijų žygius, siekdami sveikesnio gyvenimo būdo, turiningesnio laisvalaikio, savo krašto, gamtos pažinimo.

Tokiai pramogai metų laikas nėra svarbus, tad prasieiti Marijampolėje rekomenduoja ir „Jaunimas YRA“ organizacija. Įspūdingi Šešupės vingio ir Marijampolės vaizdai leis atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir miesto šurmulio.

Organizatoriai žygeiviams yra sudarę 11 km maršrutą, kurį galima koreguoti pagal asmeninius poreikius. Keleto valandų pasivaikščiojimas po miesto vietoves leis pamatyti mūsų kraštą, pasimėgauti gamta ir ugdys aktyvesnio laisvalaikio – vaikščiojimo – įpročius.

Maršrutas jau buvo išbandytas įvairaus amžiaus marijampoliečių, dalyvavusių pėsčiųjų žygio „Prasieinam“ renginyje, kurį organizavo Jaunimas YRA ir Rotaract klubas.

Žygio metu svarbu buvo ne didelis kilometrų kiekis, bet galimybė susiburti bendruomenei, skatinti aktyvų užimtumą, prisidėti prie fizinės ir emocinės dalyvių būklės. Juk ne be reikalo sakoma, kad gamtoje galime atrasti vidinę ramybę ir kokybiškai pailsėti. Žygio metu dalyviai taip pat išbandė ir įvairias patyrimines praktikas, galėjo geriau įsijausti į savo būsenas, pojūčius.

„Grynas oras, kelios valandos tik su savo mintimis padeda atsipalaiduoti bei užmiršti kilusius rūpesčius, o po tokios „iškrovos“ lydi tik geros emocijos.“– apie žygio naudingumą pasisakė dalyvė Raminta Milašiūtė. „Aktyvus laisvalaikis neprivalo būti tik sudėtingos treniruotės, tai gali būti lengvas prasiėjimas be išankstinio pasiruošimo, pakanka tik noro.“

„Jaunimas YRA“ siūlo atrasti noro prasieiti Marijampole, neužsisėdėti net ir šaltuoju metų laiku. Dar smagiau tai daryti su šeimos nariais ar draugais, tad kartu leiskitės sudarytu žygio maršrutu, kurį rasite čia: https://bit.ly/3StgQpO 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE