Pagrindinis > Dėmesio! > Projektas „Parkas gyvai“ sugrįžta į Marijampolę

Projektas „Parkas gyvai“ sugrįžta į Marijampolę

 

Marijampolės Poezijos parkas pritraukia ne tik marijampoliečius, juo pasigrožėti užsuka ir svečiai iš kitų Lietuvos miestų. Atėjus vasarai, itin norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, lauke, traukia kitokia veikla nei įprastai.

Būtent tai visiems ir gali pasiūlyti jau tradicija tapęs renginių ciklas „Parkas gyvai“. Jų metu kviečiami visi miestelėnai netradiciškai praleisti vakarus drauge, draugų ir bendraminčių būryje. „Per trejus metus iniciatyva tapo labai laukiama miestiečių. Sulaukiame vis daugiau įvairių pasiūlymų, pagalbos organizuojant renginius – tai ugdo ir vienija miesto bendruomenę“, – pasakojo asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė-Burokienė.

Šią vasarą „Parkas gyvai“ startuos birželio 28 dieną 19 val. „Sound Effects“ koncertu. Vėliau renginius pratęs liepos 16 dieną numatomos orientacinės varžybos dviračiais, kurios įprastai pritraukia daugiau nei pusę šimto dalyvių, bei visų taip pamėgti kino filmo vakarai po žvaigždėtu dangumi. Liepos 19 dieną bus rodomas filmas „Sabonis“, rugpjūčio 2 dieną – „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, rugpjūčio 13 dieną – „Filmas apie kavą“. Organizatoriai dar svarsto įvairias galimybes su atlikėjais ir trupėmis dėl teatro vakaro po atviru dangumi bei muzikos nakties, todėl renginių ciklas galbūt bus papildytas.

„Rinkdami ir apgalvodami renginių ciklo „Parkas gyvai“ turinį, atsižvelgiame į tokias svarbias temas  kaip pilietiškumas, bendruomeniškumas, miesto bendruomenės vienijimas. Pavyzdžiui, filmai yra ugdantys patriotiškumą, o prieš vieną iš jų bus sudaryta galimybė jaunimo organizacijoms prisistatyti ir pakviesti bendroms veikloms gausiai į renginius susirenkančius miestiečius“, – sakė V. Kelerytė-Burokienė.

Nepamiršta ir Lietuvai svarbi data – liepos 6 diena. Mindaugo karūnavimo dieną visi yra kviečiami į J. Basanavičiaus aikštę kartu giedoti Tautišką giesmę. Kartu su partneriais asociacija „Marijampoliečiai“ surengs jaunimo grupių koncertą, bus galimybė pasigaminti savo aitvarą ar papuošti savo veidus tautinių simbolių piešiniais.

Asociacija „Marijampoliečiai“ renginių ciklą „Parkas gyvai“ įgyvendina kartu su Marijampolės savivaldybe, projektą iš dalies finansuoja Jaunimo užimtumo programa.

Odeta ČERNAUSKAITĖ,

asociacijos „Marijampoliečiai“ narė

"Parkas gyvai" sutraukia šimtus žmonių į parką. Orientacinės varžybos dviračiais – būdas atrasti Marijampolę. Teatras po atviru dangumi – vienintelė iki šiol parke buvusi iniciatyva. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE