Pagrindinis > Naujienos > Respublikinis jaunųjų oratorių konkursas Tauragėje

Respublikinis jaunųjų oratorių konkursas Tauragėje

Vasario 7 dieną 8a klasės mokiniai kartu su anglų k. mokytoja Zita Kubiliene vyko į Tauragės  „Šaltinio” progimnaziją, kurioje vyko respublikinis 7-8 kl. mokinių anglų kalbos oratorių konkursas. Sakyti kalbą prieš didelę auditoriją yra įšūkis kiekvienam. Šiais metais konkurse dalyvavo  44 jaunieji oratoriai iš Vilniaus, Biržų, Raseinių, Kelmės, Šilalės, Šilutės, Tauragės ir Marijampolės savivaldybės.

Konkurso tema buvo “The Future of Europe: What is My Role?”. Mokiniai kalbėjo kiekvienam jaunam žmogui aktualiomis temomis: savanorystė, emigracija, skirtingų religijų ir įsitikinimų žmonės, gamtos išsaugojimas, ateities vizija, politika ir jaunimas, nanotechnologijos, tolerancija ir demokratijos užtikrinimas Europoje.

Kiekvienas dalyvis gavo padėkas, kuriose buvo nurodyta, ką vertinimo komisija geriausio įžvelgė kiekvieno oratoriaus kalboje. Jovita Venčkauskaitė gavo padėką už raiškų kalbėjimą, Ugnė Brenkevičiūtė – už įtikinamiausią kalbą, o  Kamilė Lapinskaitė už  savo originalias idėjas ir prezentaciją buvo pripažinta geriausia oratore savo sraute ( visi dalyviai buvo padalinti į du srautus, kurie vyko atskirose erdvėse).

Visi konkurso dalyviai  nusifilmavo vietinės kabelinės televizijos įrengtoje studijoje, pristatant savo pasisakymo pagrindinę mintį, taip pat vienu sakiniu paragindami savo šeimos narius eiti į rinkimus ir balsuoti už Lietuvos atstovus Europos Parlamente  gegužės 26-ąją dieną.

Sveikiname I-osios vietos nugalėtoją Kamilę Lapinskaitę ir esame tikri, kad anglų k.  pamokos tokioje išskirtinėje erdvėje  turi  ypatingą ugdomąją vertę.

8a kl. mokinys Justas Bandžiukas

,,Šaltinio'' progimnazijos delegacija Garbės raštai Kamilė Lapinskaitė ir kiti prizininkai Įtaigiausiai pasisakiusi Ugnė Jovita raiškiai išdėstė demokratijos svarbą Europoje Kamilė Lapinskaitė- I-osios vietos laimėtoja Organizatoriai, dalyviai ir juos rengę mokytojai lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE