Pagrindinis > Naujienos > Savivaldybės vadovai pagerbė Europos kultūrizmo ir kiokushin čempionatų laimėtojus

Savivaldybės vadovai pagerbė Europos kultūrizmo ir kiokushin čempionatų laimėtojus

Marijampolės savivaldybės vadovai birželio 2 d. priėmė Europos kultūrizmo ir fitneso čempionato, vykusio Ispanijoje, III vietos laimėtoją Daivą Varnelienę, Europos jaunimo kultūrizmo ir fitneso čempionato I vietos laimėtoją Tomą Kairį, jų trenerį Rinaldą Česnaitį ir Europos jaunių kiokushin karate čempionato Danijoje II vietos nugalėtoją Andrių Dubicką. Laikinai einanti Marijampolės savivaldybės mero pareigas Irena Lunskienė ir administracijos direktorius Sigitas Valančius pasidžiaugė marijampoliečių sportininkų pergalės ir padėkojo už įdėtą triūsą. „Jūs plačiai nešate Marijampolės miesto vardą į pasaulį. Didžiuojamės jumis ir dėkojame jums, nes suprantame, kaip sunku pasiekti tokių aukštų rezultatų“, – sakė laikinoji merė I. Lunskienė. Susitikime ilgametis kultūrizmo ir fitneso sporto treneris, išugdęs daug čempionų, R. Česnaitis dalijosi šios sporto šakos subtilybėmis, pasakojo, kas nulemia vienus ar kitus kad ir gerai pasirengusio sportininko rezultatus čempionate.

Kiokushin karate sportininko A. Dubicko pasiekimus savivaldybės vadovams pristatė ne jo treneris Valius Rudys, kuris šiuo metu pats išvykoje siekia aukštesnio meistriškumo, bet šios sporto šakos propaguotojas Rimantas Lekeckas. Jis pasakojo, kad Andriaus rezultatą pablogino tik vienas neleistinas veiksmas – marijampolietis yra pajėgus pasiekti ir 1-ąją vietą.

Aukštas vietas iškovojusiems sportininkams ir jų treneriams savivaldybės vadovai įteikė asmenines padėkas ir atminimo suvenyrus.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE