Pagrindinis > Dėmesio! > Šiandien startuoja pirmasis Lietuvoje ugnies festivalis „Pasaka“

Šiandien startuoja pirmasis Lietuvoje ugnies festivalis „Pasaka“

 

Kol kiti skaičiuoja likusias dienas iki mokslų metų pradžios, Paežerių dvare dar dvelkia tikra vasara: intensyviai vykdomi pasiruošimo darbai ir su nekantrumu laukiama ugnies šventės pradžios.

Dieną plauk, naktį stauk

Atvykus pasidairyti į Paežerių dvaro sodybą į akis iškart krenta jau paruoštos įspūdingo dydžio ugnies skulptūros, jų čia net 10. Jų autorius skulptorius Dalius Dregva, paklaustas iš kur sėmėsi įkvėpimo kūrybai, su šypsena atsako, kad būtent festivalio vardas “Pasaka” ir paskatino  sukurti pasakiškas mitologines skulptūras . “Dieną plauk, naktį stauk” – skulptoriaus Daliaus sugalvotas išmoningas pavadinimas šeštadienio programai paruoštoms saulės ir laivo, o sekmadienio – vilko ir mėnulio skulptūroms. “Galvojau, kad išeis mažesnės skulptūros, bet paskui pagalvojau, kad reikia gi žmones kažkaip nudžiuginti, tai gavosi didesnės nei planavau” – apie įspūdingo dydžio kūrinius pasakoja Dalius. Renginio metu ir patys svečiai bei jų vaikučiai turės galimybę prisijungti prie dar vienos skulptūros kūrimo, o vakare grožėtis įspūdingu reginiu jas uždegus.

Pasaka prasideda nuo 12.00

Jau nuo 12.00 valandos Paežerių dvare prasideda įvairūs edukaciniai užsiėmimai ir linksmos pramogos. Kiek vėliau ugniagesiai visiems susirinkusiems smalsuoliams praves edukacinį šou, o kaskadininkai pademonstruos ugningus triukus, kurie privers aiktelėti ir visko mačiusius. Į sceną šiandien lips ir savo muzika kerės ekstravagantiškasis Alen Chicco ir visų pamiltas Saulės kliošas. Vakarėjant, kai saulė pasislėps už Dvaro, apylinkes nušvies ugnis ir pirotechnikos stebuklai: prasidės fakyrų pasirodymai, liepsnos ugnies skulptūros, mirgės muzikinis fontanas, o miškai ir dvaras bus apšviesti ryškiausiomis spalvomis, tuo pasirūpins ABLight komanda. Šiandien šventę vainikuos „Blikas“ komandos paruošti įspūdingi fejerverkai.

Komentaras “Šiandien startuoja pirmasis Lietuvoje ugnies festivalis „Pasaka“

  1. hello!,I like your writing very so much! share we keep in touch extra approximately your post on AOL?
    I need an expert on this area to unravel my problem.
    Maybe that’s you! Looking forward to peer you.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE