Pagrindinis > Kitos temos > Skirtingų medžiagų telefonų dėkliukų privalumai ir trūkumai

Skirtingų medžiagų telefonų dėkliukų privalumai ir trūkumai

Telefono dėkliukas tapo neatsiejama išmaniojo įrenginio dalis. Dėklai naudojami ne tik telefono apsaugai, bet ir kaip stiliaus ar funkcinė detalė. Dėklus galima keisti, priklausomai nuo telefono naudojimo paskirties ir aplinkos, kurioje yra naudojamas. Dėkliuko pagalba lengvai pakeisite telefono išvaizdą, nekeisdami įrenginio. Dėklai skiriasi dizainu, dengiamu plotu, funkcionalumu ir medžiagomis, naudotomis gamybos procese. Negalima teigti, jog vienas dėkliukas yra geresnis už kitą, tiesiog jie pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl reikia išsirinkti sau tinkamą. Preciziškai pagamintas ir kiekvienam įrenginiui idealiai tinkantis dėklas iš tavotel.lt ne tik nesumažina telefono funkcionalumo, bet ir padeda dar patogiau ir saugiau naudoti savo įrenginį.

Silikonas. Panaši į gumą medžiaga yra minkšta, elastinga ir mažai laidi šilumai. Gali būti skaidri ar tam tikros spalvos. Ploni, vos juntami, dėklai gali būti pagaminti tik iš silikono sluoksnio arba kartu su kitomis medžiagomis. Silikono sluoksnis įprastai dengia dėklo išorę, nes dėl medžiagos savybių ją malonu liesti, be to, telefonas tampa neslidus ir sumažėja pavojus pamesti telefoną iš rankų.

Termoplastinis poliuretanas (TPU). Ši medžiaga turi daug patobulintų savybių, lyginant su kitais plastiniais elastomerais, todėl yra tinkamas pasirinkimas kasdien naudojamiems telefonų dėklams gaminti. Toks dėklas yra atsparus mechaniniam poveikiui, gali būti minkštas arba kietas. Dėl plačių pritaikymo galimybių, naudojamas daugelio telefono dėklų gamyboje. Gali būti kaip pagrindinė medžiaga arba viena iš sudedamųjų dalių.

Dirbtinė oda. Ši medžiaga imituoja natūralią odą, bet yra sukurta dirbtiniu būdu, todėl pasižymi skirtingomis savybėmis. Gamybos procese naudojamos neorganinės medžiagos. Telefono dėklai iš šios medžiagos yra atsparūs dėvėjimuisi ir malonūs liesti. Dažniausiai tik išorinis sluoksnis yra padengtas dirbtine oda, o dėklo korpusas yra gaminamas iš poliuretano ar kito kieto plastiko.

Natūrali oda. Natūralios medžiagos žmones žavi. Natūralią odą malonu liesti. Net natūraliai susidėvėjusi oda nepraranda žavesio ir sukuria ilgaamžiškumo įspūdį. Daugelis telefono dėklų su natūralia oda yra gaminami iš termoplastinio poliuretano ar kito kieto plastiko, o oda dengiamas tik viršutinis sluoksnis.

Telefono dėklą išsirinkti lengviausia pagal jo išvaizdą ir technines savybes. Dėklai dengia skirtingą telefono paviršiaus plotą ir turi skirtingą funkcionalumą. Skirtingoms progoms galima naudoti atskirus dėklus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE