Pagrindinis > Dėmesio! > Spalvoto meduolio akcija Marijampolėje kviečia dalintis Kalėdų laukimo nuotaika!

Spalvoto meduolio akcija Marijampolėje kviečia dalintis Kalėdų laukimo nuotaika!

 

Lapkričio 29 d., šeštadienį, Marijampolėje – Spalvoto meduolio diena.

Likus mėnesiui iki Kalėdų, jau penktą kartą 15-oje šalies miestų organizuojama Spalvoto meduolio diena. Marijampolė antrus metus jungiasi prie Spalvoto meduolio akcijos, kurios tikslas – sukurti bendruomenę vienijančią šventę, ir kviečia dalintis Kalėdų laukimo nuotaika.

Spalvoto meduolio akcijos kepyklėlė „Sotas“ (Laisvės g. 24) ir „101 kepyklėlė“ (Draugystės g. 14) nuo 10 iki 16 val. marijampoliečius, ypač vaikus, kviečia marginti meduolius spalvotomis glazūromis.

Mažieji marijampoliečiai turės galimybę neįprastu būdu išbandyti savo meninius gebėjimus spalvinat kepyklėlių iškeptus meduolius saldžiu glajumi, parašyti šventinius linkėjimus, margintą meduolį dovanoti vaikų namų auklėtiniams, parsinešti namo ar vietoje pasigardžiuoti meduoliniais skanėstais.

„Spalvoto meduolio diena skirta vaikų iš globos namų integracijai į visuomenę. Siekiame sukurti tikrą šventę bendruomenei – bendram kūrybiniam procesui prie vieno stalo kviečiame susirinkti skirtingus žmones, dalintis geromis kalėdinėmis emocijomis. Stengiamės, kad kuo daugiau vaikų iš globos namų dalyvautų šioje šventėje – tikimės, kad bendraudami, būdami kartu mieste vykstančiuose renginiuose, o ypač tokiuose, kurie labai suvienija, jie palengva pasijus esantys šios bendruomenės dalimi,“ – sako akcijos koordinatorė M. Drungilaitė.

Kasmet vis daugiau miestų, savanorių, kepyklėlių ir rėmėjų prisideda prie šio socialinės atsakomybės projekto. Jį entuziastingai palaiko ir garsūs Lietuvos žmonės: menininkai, politikai, visuomenės veikėjai – prisijungdami marginti meduolių su savo šeimomis.

Kviečiame vaikus, tėvelius ir senelius užsukti į Spalvoto meduolio akcijos kepyklėles, spalvotomis glazūromis ir įvairiais puošimo aksesuarais sukurti gražiausius meduolius, jų paragauti, pasidalinti su draugais ir šitaip pradėti kurti Kalėdų laukimo nuotaiką.

Daugiau informacijos:www.meduoliodiena.lt

Paskyra Facebook‘e: https://www.facebook.com/pages/Spalvoto-meduolio-diena/121430321250655

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE