Pagrindinis > Dėmesio! > Sporto naktis kviečia marijampoliečius išdrįsti sportuoti tamsoje

Sporto naktis kviečia marijampoliečius išdrįsti sportuoti tamsoje

Jau antrus metus iš eilės organizacija „Jaunimas YRÀ“ kviečia marijampoliečius dalyvauti „Sporto naktyje“. Pirmąjį rugsėjo penktadienį jūsų lauks futbolo, tinklinio, krepšinio, šaškių ir badmintono turnyrai. Juk naktį visos veiklos tampa įdomesnės!

Nors renginys „Sporto naktis“ pritraukia dėl paslaptingo paros meto, juo siekiama puoselėti aktyvų gyvenimo būdą, turiningą laiko praleidimą, dalintis geromis emocijomis bei įspūdžiais.

Sporto mylėtojai yra kviečiami registruotis į tinklinio (4×4), futbolo (4×4), krepšinio (3×3) ir šaškių turnyrus, kurie vyks Rygiškių Jono gimnazijos stadione. Šiais metais organizatoriai siūlo ir naujų veiklų. Renginio dalyvių lauks Esporto erdvė – prie ekrano kvies ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir pasivaržyti su kitais! O tradicinių sporto šakų mėgėjus kviesime susitikti draugiškose šachmatų dvikovose.

Šiemet prie renginio „Sporto naktis“ prisideda ir neformalios jaunimo grupės „Jaunimui TAIP“ savanoriai. Įgyvendindami Europos solidarumo korpuso programos finansuojama projektą „Iš kartos į kartą“, prie „Sporto nakties“ jie kviečia prisijungti ir Kumelionių kaimo bendruomenės narius.

Organizatoriai džiaugiasi, jog renginys pritraukia vis daugiau organizacijų, įstaigų, verslo, sporto atstovų. Prie renginio įgyvendinimo prisideda Atviras jaunimo centras, Sporto asociacija „Išvien“, Badmintono klubas „Sūduva“, futbolo treneriai Viktorija Svirupskytė ir Marius Buividavičius.

Aktyviai registruokite komandas varžytis turnyruose, nepamirškite palaikyti sportuojančiųjų ir rugsėjo 3 dieną dalyvauti „Sporto naktyje“. Rudenį pasitikime sportiški ir aktyvūs!

Renginio metu rekomenduojama laikytis nustatytų saugumo sąlygų dėl COVID-19.

Renginys „Sporto naktis“ yra dalinai finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.

Registracijos anketa: https://forms.gle/BcZ64C1RhSxAwmzx9

(Ten randami ir turnyrų nuostatai)

Išankstinė registracija netaikoma šaškių turnyrui.

Nepilnamečiams reikalingas tėvų sutikimas.

Preliminari programa:

18.00-22.00 Badmintono turnyras

18.00-2000 Tinklinio turnyras (4×4)

20.00-23.00 Šaškių turnyras

20.00-23.00 Futbolo turnyras (4×4)

23.00-02.00 Krepšinio (3×3) turnyras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE