Pagrindinis > Naujienos > „Sūduvis“ atsisveikina iki kito sezono

„Sūduvis“ atsisveikina iki kito sezono

Šeštadienį vykusiose atsakomosiose varžybose revanšo pasiekti, deja, nepavyko: po atkaklios kovos „Sūduvis“ turėjo pripažinti Kauno KTU komandos pranašumą 64:67. Trenerio Kęstučio Juozaičio vedami auklėtiniai buvo nusiteikę tikrai kovingai, tačiau teko pripažinti priešininkų komandos meistriškumą: jie buvo ir taiklesni, ir šaltesnių nervų, kartais atrodė, kad ir sėkmė juos labiau lydi. Mūsiškiams neblogai sekėsi mėtyti tritaškius: Matas Lisajevičius – keturi iš aštuonių, Paulius Knyza – 3 iš 6, Arūnas Krivonis – 1 iš vieno bandymo, Eimantas Valiukas – 2 iš trijų, tačiau dvitaškių nemažai skriejo pro šalį. Kamuolių atkovojome daugiau nei priešininkų komanda, tačiau ir klaidų darėme daugiau. Gal mūsų krepšininkams truputį koją pakišo didesnė nei varžovų atsakomybė prieš savo žiūrovus ir žūtbūtinis noras laimėti.

Manome, kad „Sūduvio“ sirgaliai komanda nenusivylė, įtempta paskutinių varžybų kova iki paskutinės sekundės – tikrai puiki jų dovana ištikimiems komandos fanams, kurių gretos kaskart vis gausėjo. Iš tikrųjų norime pasidžiaugti per sezoną išaugusiomis komandos sirgalių gretomis ir padėkoti jiems už palaikymą ne tik pergalių, bet ir pralaimėjimo atvejais. Jūsų ištikimybė parodė, kad sutapo mūsų mintys, jog Marijampolei reikalinga sava komanda, kurioje žaistų mūsų krašto vyrai ir vaikinai, kurie galbūt nepadovanos tokio šou, kaip brangios pirktinės žvaigždės, tačiau sutrauks būrius gerbėjų vien todėl, jog čia žais mūsų broliai, vaikai, anūkai. Kad sirgsime už tikrą savo krašto komandą, kad sudarysime sąlygas čia, Marijampolės sporto mokykloje, išugdytiems sportininkams tęsti karjerą ir ginti savo miesto garbę, o ne parsiduoti kitiems klubams ar pelnytis duoną emigracijoje.

Neslėpsime, jau šiame sezone buvome iškėlę tikrai ambicingus tikslus – patekti į aukštesnį RKL lygos divizioną, nes turime tikrai puikių žaidėjų, tačiau realybė parodė, kad dar truputį ankstoka – dar reikia stiprinti raumenis norint kovoti dėl aukštesnės vietos.

Dėkojame rėmėjams, sportininkams, jų treneriui ir žiūrovams už tą gražią šventę, kurią visi kūrėme šį sezoną. Buvome maloniai nustebinti paskutinėse varžybose išvydę tokį būrį krepšinio entuziastų – pirmą kartą ŽSM sporto salėje žiūrovai spontaniškai padarė gyvąją bangą. Tikimės, kad kitą sezoną, kuris prasidės visai netrukus – jau šį rudenį, susitikimai bus dar malonesni.

Organizatorių informacija

Miglės Sutranavičiūtės nuotraukos.

jquery photo viewerby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite