Pagrindinis > Dėmesio! > Sukurkime Kalėdų stebuklą: skelbiamas kalėdinių papuošimų konkursas!

Sukurkime Kalėdų stebuklą: skelbiamas kalėdinių papuošimų konkursas!

Gražiausių metų švenčių laukimas žadina norą puoštis ir dalintis Kalėdų dvasia. Kad švenčių laukimas būtų šviesus ir džiugus, Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius skelbia konkursą „Gražiausi kalėdiniai papuošimai“.

Marijampolės centrinėje J. Basanavičiaus aikštėje jau papuošta nuostabi Kalėdų eglė ir džiugina kalėdinės puošmenos. Kviečiame visus marijampoliečius, bendruomenes, verslo atstovus puošti savo aplinką ir sukurti šventinę nuotaiką Marijampolės mieste bei visoje savivaldybėje.

Papuoškime savo sodybas, pastatų fasadus, balkonus, vitrinas, savo įmonių, organizacijų, bendruomenių teritorijas, darykime gražias kalėdines socialines akcijas ir dovanokime Kalėdų  šviesą ir didžiųjų švenčių laukimo džiaugsmą.

Kategorijos, į kurias gali pretenduoti  kalėdinio konkurso dalyviai:

  • Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė;

  • Mano sodyba – gražiausia;

  • Mano daugiabutis – šventiškiausias;

  • Gražiausiai papuošta įstaiga;

  • Verslo įmonė, labiausiai puošianti miestą;

  • Originaliausi kalėdiniai papuošimai;

  • Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia (siųsti atlikto gero darbo istoriją su nuotrauka).

 

Gražiausias nuotraukas (2-3) turite atsiųsti iki gruodžio 22 dienos elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt arba parašykite žinutę Marijampolės savivaldybės Facebook paskyroje. Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate, ir kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas).

Balsavimas prasidės nuo gruodžio 23 dienos, kai visos gautos nuotraukos bus sudėtos į vieną nuotraukų albumą Marijampolės savivaldybės Facebook paskyroje.

Iš kiekvienos kategorijos bus renkama viena gražiausias kalėdines puošmenas pristatanti ir labiausiai kalėdinę nuotaiką atspindinti nuotrauka, surinkusi daugiausiai Jūsų patiktukų („like“) paspaudimų. Balsuoti už Jums labiausiai patikusias nuotraukas bus galima iki sausio 5 dienos.

Konkursų nugalėtojai bus pasveikinti miesto vadovų ir apdovanoti  padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite