Pagrindinis > Naujienos > Mero padėkos vakare – kviestiniai svečiai ir garbingi apdovanojimai

Mero padėkos vakare – kviestiniai svečiai ir garbingi apdovanojimai

Trečiadienio vakarą į Kultūros centrą rinkosi kviestiniai svečiai: Marijampolės savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, dvasininkai, Marijampolės garbės piliečiai, kaimyninių savivaldybių merai, verslininkai, įstaigų vadovai, bendruomenių pirmininkai, seniūnai ir seniūnaičiai, nevyriausybinių organizacijų, meno kolektyvų, sporto organizacijų vadovai, žiniasklaidos atstovai, Administracijos darbuotojai. Jaukiai pabendrauti ir palydėti jau besibaigiančius metus visus pakvietė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Kreipdamasis į susirinkusiuosius, meras atviravo, kad šie metai buvo tikrai pilni iššūkių, tačiau taip pat dosnūs pasiektų rezultatų. „Siekdamas savivaldybės mero posto ir sakydamas, kad norime atnešti reikalingų pokyčių, jaučiau vyraujantį stereotipą dėl savo pakankamai jauno amžiaus, todėl ypač dėkoju už pasitikėjimą“, – kalbėjo Povilas Isoda. Meras pabrėžė, kad pokyčiai jau vyksta įvairiose srityse, ir nors, kaip visuomet, nauji dalykai būna sutinkami nevienareikšmiškai, ateityje pajusime pokyčių naudą. Apžvelgdamas šiuos metus, meras džiaugėsi įgyvendinamais projektais, savivaldybės įvertinimais, aktyviais marijampoliečiais ir vylėsi, kad ateinantys metai bus dar palankesni.

Šio gražaus vakaro metu buvo įteikti garbingi Savivaldybės apdovanojimai. Šv. Jurgio Marijampolės globėjo medaliu už iniciatyvumą ir kūrybišką darbą televizijoje buvo apdovanotas VšĮ „Marijampolės televizija“ operatorius Rimvydas Alenskas. Kitas Šv. Jurgio Marijampolės globėjo medalis už reikšmingą indėlį kuriant ir plėtojant privačios medicinos bei socialinių paslaugų tinklą Marijampolėje buvo įteiktas –gydytojui Linui Bieliauskui.
Pats reikšmingiausias apdovanojimas – Marijampolės garbės piliečio vardo suteikimas Beatričei Kleizaitei-Vasaris, kuri savo altruistiniu kultūros fondų turtinimu ženkliai prisidėjo prie profesionalaus meno sklaidos Marijampolėje.

Susirinkę svečiai po oficialiosios dalies turėjo galimybę pasimėgauti nuostabiu Lino Adomaičio ir styginių kvarteto koncertu. Dar vasarą Poezijos parke koncertavęs ir tūkstančius žmonių sužavėjęs atlikėjas ir šį vakarą nepaliko abejingų.

Už nuostabią foto sienelę dėkojame Marijampolės profesinio rengimo centro floristėms!

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE