Pagrindinis > Regione > Kultūra > Šunskų, Sasnavos ir Liudvinavo seniūnijos – geriausiai tradicijas puoselėjančios seniūnijos Sūduvoje

Šunskų, Sasnavos ir Liudvinavo seniūnijos – geriausiai tradicijas puoselėjančios seniūnijos Sūduvoje

Lapkričio 29 dieną Trakų pilyje apdovanojimų renginyje „Etnografinių regionų tradicijos Trakų pilyje“ buvo apdovanotos Šunskų, Sasnavos ir Liudvinavo seniūnijos išrinktos geriausiai tradicijas puoselėjančios seniūnijos Suvalkijoje (Sūduvoje) etnografiniame regione 2017 metais.

Šis vertinimas seniūnijoms pripažintas už aktyvią ir prasmingą veiklą puoselėjant etnografinio regiono tradicijas Etninės kultūros globos tarybos (EKGT) ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos paskelbtame konkurse.

Nugalėtojai bus pagerbti dovanomis ir garbės raštais. Pirmųjų vietų laimėtojams bus įteiktos „Geriausiai tradicijas puoselėjusios seniūnijos“ informacinės lentos, rėmėjų dovanos. Pirmoji vieta  Sūduvoje etnografiniame regione atiteko Šunskų seniūnijai. Šventėje pirmųjų vietų nugalėtojai parodė trumpą meninį prisistatymą. Taip pat bus apdovanoti konkurso antrų ir trečių vietų nugalėtojai: Sasnavos ir Liudvinavo seniūnijos.

Konkursą Etninės kultūros globos taryba kartu su Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija skelbė jau antrą kartą. Konkurso tikslas – skatinti seniūnijas puoselėti etnografinių regionų tradicijas. Taip pat konkurso rengėjai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į tokias vertybes kaip žmonių bendruomenės darnus sugyvenimas, harmoningas ryšys su gamta ir visa supančia aplinka.

Šiais metais konkursas skirtas Tautinio kostiumo ir Piliakalnių atmintinų metų bei ateinančio Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečio paminėjimo įprasminimui.

Viešųjų ryšių tarnyba

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE