Pagrindinis > Naujienos > Šunskuose atidarytas Kneipo terapijos pojūčių takas

Šunskuose atidarytas Kneipo terapijos pojūčių takas

Spalio 7-ąją Šunskų miestelio parke šunskiečiai ir svečiai buvo ypatingo įvykio liudininkai – atidarytas Kneipo terapijos pojūčių pojūčių takas.

Sveikatos tako, kurio ilgis net 88 metrų, atidarymo renginyje parodomą programą pristatė Marijampolės kyokushin karate klubo „Tornadas” mokiniai, vadovas Valius Rudys. Jie japoniškai skaičiavo iki 10-ies, ir buvo apšviestas takas, kuriuo pirmieji ir žengė.

Atidaryme dalyvavo ir naująjį sveikatos taką išbandė ir Savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas, Albinas Mitrulevičius ir Darius Kemeraitis.

Šis takas įrengtas pagal vokiečių filosofo, dvasininko Sebastiano Kneipo sveikatos filosofiją, kuri remiasi 5 elementų sistema: vienas iš elementų yra judėjimas, o einant pojūčių taku basomis kojomis reikia leisti savo kūnui pajusti, ką reiškia eiti skirtingais paviršiais tokiu refleksoterapiniu taku.

Takas įrengtas įgyvendinus asociacija „Trys plunksnos” projektą, kurį finansavo Marijampolės savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios 2019 metų programos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE