Pagrindinis > Dėmesio! > Susitikimas su knygos „Moteris iš raudonos Audi“ autore Birute Jakučionyte – spalio 20 d. 17 val. Marijampolėje, knygyne “Pegasas” (Bažnyčios g. 13)

Susitikimas su knygos „Moteris iš raudonos Audi“ autore Birute Jakučionyte – spalio 20 d. 17 val. Marijampolėje, knygyne “Pegasas” (Bažnyčios g. 13)

Marijampolėje  vyks aktyvios ir energingos socialinių projektų  „Ekodaiktai.lt”, „Kamštelių vajus” ir kt. sumanytojos  ir organizatorės, dienoraščio „Jakučionyte.lt” ir knygos „Moteris iš raudonos Audi” rašytojos, suvalkietės Birutės Jakučionytės  susitikimas su skaitytojais.  

„Myliu Marijampolę, čia mokiausi, čia prabėgo patys gražiausi mano jaunystės metai, čia iki šiol gyvena mano draugai ir pati labai dažnai lankausi. Man tikrai smagu atvažiuoti į šį miestą net tik su savo knyga, bet ir dėl konkurso „Kamštelių vajus“. Marijampolė –  šeštasis miestas, kurį aplankysiu savo poros savaičių ture per Lietuvą. Į susitikimus kviečiu skaitytojus ar šiaip smalsuolius, ar norinčius gauti geros energijos dozę, o gal postūmį kažką pradėti daryti, ko iki šiol nedarė. Spalio 14d. Lietuvoje prasideda ir mano organizuojamo  ekologijos  konkurso „Kamštelių vajus“  finalas. Marijampolėje šiam konkursui prisiregistravo tik 23 komandos.  Visa mano kelionė per Lietuvą sutampa su konkurso finalu – dienomis bendrausiu su šimtais mokytojų ir mokinių, sversiu jų surinktus plastikinius butelių kamštelius, o vakarais lėksiu į knygynus ar bibliotekas. Taip aplankysiu aštuonis Lietuvos miestus. Labai noriu pati savo ausimis išgirsti kaip gyvena žmonės ne tik sostinėje.“  Apie konkursą daugiau galite paskaityti internetinėje svetainėje www.kamsteliuvajus.lt“ – pasakoja Birutė Jakučionytė.

Birutė Jakučionytė gimė 1974 m. Suvalkijoje. Augo drauge su keturiomis seserimis ir trimis broliais, Marijampolės Pedagoginėje mokykloje (dabar kolegijoje) įgijo pradinių klasių mokytojos išsilavinimą. Daug metų gyveno ir dirbo Vilniuje. Po skyrybų autorė su keturiais sūnumis išvyko gyventi į Londoną, tačiau ir toliau aktyviai dalyvauja Lietuvos visuomeniniame gyvenime. Birutė savo šeimos  patirtis emigracijoje aprašo blog’e www.jakucionyte.lt, jos rašiniai yra publikuojami Delfi.lt ir Anglija.lt.

Knygą  „Moteris iš raudonos Audi“ išleido Psihologijos studija „Menas Būti“.  Studijos įkūrėja, psichologė-psichoterapeutė Alicija Eiliakas pasakoja: „Lietuvoje autorė žinoma kaip keturių vaikų mama, visuomenės veikėja, renginių autorė ir vedėja, talentinga ir labai drąsi moteris. Tai neeilinio likimo, jautri ir mylinti moteris, mama, sesuo, dukra, draugė. Jos rankose viskas virsta auksu – gal ne tiesiogine prasme, tačiau ji turi gebėjimą matyti žmonėse tai, kas juose geriausia ir vertingiausia, bei skatinti juos augti ir tobulėti.“

 „Knygoje papasakota tokia skausminga gyvenimo istorija, bet taip aistringai, jog imi galvoti, kad būtų verta ją patirti, kad įstengtum parašyti tokią knygą. Norėčiau būti šio realistinio kūrinio autorė. tą knygą sveika paskaityti žmonėms, kurie mano: a) kad yra nelamingi; b) kad kiti turi jiems padėti; c) kad persidirba . Bet ta knyga įrodo ir kitką – vyrų ir moterų pasirengimas/nepasirengimas aukotis yra skirtingas. Dar ji yra linksma ir energinga knyga, o autorė – sveiko, realistinio proto ir TVIRTAI stovi ant žemės. REKOMENDUOJU: Moteris iš raudonos “Audi”: “ – sako rašytoja, žurnalistė Audronė Urbonaitė.

Knygos redaktorė Lina Tamuk: „Birutės istorija ‒ ne tik įkvepianti, intriguojanti, stebinanti, bet ir begėdiškai atvira ir nuoga. Aštri. Pikantiška. Su labai daug prieskonių. Gluminanti. Nepatogi ir keista. Tartum išskrosta ir išpreparuota siela. Gyva sielos ir kūno išklotinė. Santuokos anatomija.  Ją skaitydami vieni žavėsis, kiti šiurps ir baisėsis, treti gūžčios pečiais, kvatos ar sukios pirštą prie smilkinio. Bus ir pasipiktinusių, ir pasibjaurėjusių. Bus suglumusių. Bet abejingų neliks. Nes tokios knygos Lietuvoje dar nėra buvę!“

Susitikimas Marijampolėje su šia neeiline moterimi vyks spalio 20 d., 17 val. knygyne “Pegasas” Bažnyčios g. 13

Daugiau informacijos apie knygą ir jos autorę, taip pat apie konkursą „Kamštelių vajus‘2014“:

Milda Auglytė Tel. +370 647 83657, milda.auglyte@vakomanda.lt

Birutė Jakučionytė, tel.: 8 618 12181, birute.jakucionyte@gmail.com

www.jakucionyte.lt,   www.ekodaiktai.lt, www.kamsteliuvajus.lt

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE