Pagrindinis > Dėmesio! > Susitikimas su Monika Linkyte „Mano (ne)sėkmės istorijos“

Susitikimas su Monika Linkyte „Mano (ne)sėkmės istorijos“

𝐋𝐢𝐞𝐩𝐨𝐬 𝟐𝟐 𝐝. 𝟏𝟕 𝐯𝐚𝐥.Marijampolės Vytauto Didžiojo parke gyvenimiškomis istorijomis dalinsis dainininkė, muzikos kūrėja Monika Linkytė. Šiandieną Monika yra viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų, tačiau šis kelias kadaise buvo kupinas vingių, sunkių pasirinkimų ir, žinoma, iššūkių, todėl savo (ne)sėkmių istorijomis Monika sutiko pasidalinti kartu su mumis! Renginį moderuos muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Monika Linkytė – viena populiariausių jaunosios kartos Lietuvos atlikėjų. Pirmą kartą ant scenos užlipusi prieš daugiau nei 20 metų, Monika užaugo lydima muzikos: nuo mažens profesionaliai mokėsi dainavimo, vėliau pati kūrė dainas, o jos debiutinis albumas „Walk With Me“ sulaukė puikaus įvertinimo ir muzikos autoritetų komplimentų. Metų atlikėja, metų albumas ir metų kūrinys – tai tik keletas apdovanojimų, kurie priklauso Monikai.

Šiuo metu dainininkė įrašinėja antrąjį albumą, aktyviai koncertuoja ir gyvena tarp Vilniaus ir Londono, kur studijuoja muzikos kūrybą ir atlikimą BIMM universitete.

Nepamirškite 𝐏𝐋𝐄𝐃𝐎! Juk taip smagu medžių pavėsyje, jaučiant žolę po kojomis atsipalaiduoti ir mėgautis vakaro vėsa.

Esant prastoms oro sąlygoms susitikimas vyks Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje (Vytauto g. 22). Primename –mūsų salė, laikantis saugumo reikalavimų, talpina 60 žmonių, todėl prašome tarpusavio supratingumo ir atsiprašome už nepatogumus.

Renginių metu bus filmuojama, fotografuojama. Vaizdo medžiaga vėliau bus skelbiama internetinėje erdvėje.

Renginiai organizuojami įgyvendinant projektą „Edukacinė akademija „Integruok save“

Finansuoja: Marijampolės savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE