Pagrindinis > Naujienos > Sveikiname sporto instruktorių Andrių Levaną!

Sveikiname sporto instruktorių Andrių Levaną!

 

Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos buvo pagerbti geriausi praėjusių metų policijos sportininkai, sportiškiausios įstaigos ir sporto instruktoriai. Geriausio Lietuvos policijos fizinio rengimo ir sportinės veiklos instruktoriaus rinkimuose aukštą trečiąją vietą užėmė Marijampolės apskr. VPK instruktorius Andrius Levanas. Jis konkurse surinko 50 taškų ir tik 2 taškais atsiliko nuo II-osios vietos (Šiaulių atstovo Mindaugo Kriščiokaičio) ir 9 taškais – nuo I-osios vietos (vilniečio Lino Švambario).

Andrius Marijampolės apskr. VPK dirbti pradėjo tik prieš dvejus metus, tuomet sąlygos pareigūnams sportuoti buvo minimalios, dabar viskas pasikeitė į gerąją pusę: reguliariai vyksta fizinio pasirengimo pratybos, įvairūs vietiniai sporto renginiai, sudarytos sąlygos pareigūnams sportuoti laisvu nuo tarnybos metu, taip pat daug aktyviau pradėta dalyvauti Lietuvos policijos sporto renginiuose. 2016 metais Marijampolės apskr. VPK vyko 10 sporto renginių, taip pat dalyvauta net 22-se Lietuvos policijos ir kitų įstaigų organizuojamuose sporto renginiuose. Pasigirti yra kuo – iškovota ne viena taurė ir medalių komplektas.

Andrius Levanas ne tik organizuoja pratybas, sporto renginius bei ruošia komandas kitų įstaigų sporto varžyboms, bet ir pats aktyviai sportuoja. Jis 2016 metų sezone su Marijampolės apskr. VPK komanda iškovojo 2 medalių komplektus policijos krepšinio varžybose, taip pat puikiai pasirodė 5 km bėgimuose: „Bėgam už Marijampolę“ ir tradiciniame estafetiniame bėgime „Medininkai – Vilnius“. Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, įteikdamas apdovanojimą Andriui Levanui, pasidžiaugė, jog į kolektyvą įsijungia nauji perspektyvūs žmonės ir kitais metais palinkėjo pakilti – jei ne iš kart dvejais laipteliais, tai bent jau vienu aukštyn. Instruktorius džiaugėsi, jog jį supa sportiškas bei draugiškas kolektyvas, noriai sportuoja ir aktyviai dalyvauja organizuojamose varžybose .

Kolegiškai sveikiname Andrių ir mes! Didžiausios sėkmės, puikių perspektyvų ir sportiškų metų!

Marijampolės apskr. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE