Pagrindinis > Dėmesio! > Tarptautinis projektas – miuziklas „Baltican Carmen Show“ Marijampolėje!

Tarptautinis projektas – miuziklas „Baltican Carmen Show“ Marijampolėje!

Tik  vasario 8 d. 18.00 val. Marijampolės  Kultūros Centre vyks Tarptautinio projekto- miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou – tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras.

„Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytuose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui- nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“.

Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Pagrindinį Karmen vaidmenį atliks žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas; jai talkina Tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje  laureatai, solistai – Laimonas Bendaravičius; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių ir TV šokių konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai: Deividas Meškauskas ; Katerina Voropaj ; Justas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai – virtuozai:  smuikininkė Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo.

Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 40 komplektų sceninių rūbų. 

Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.       

Gerą nuotaiką garantuojame!!!

Informacija ir bilietų platinimas: www.bilietai.lt ir Marijampolės  kultūros centro kasoje

 

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE