Pagrindinis > Naujienos > „Torpedos“ Rygoje pelnė 32 medalius!

„Torpedos“ Rygoje pelnė 32 medalius!

Rygos „Daugavas“  25 m baseine vasario 22–23 dienomis  vyko XII Baltijos šalių plaukimo veteranų varžybos „Gintarinė taurė 2020“. Šiais metais atvyko 227 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Norvegijos, Švedijos, Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos meistrų klubų.

Dėl pagrindinio prizo – „Gintarinės taurės“ – varžėsi komandos, sudarytos iš 12 vyresnių nei 25-erių metų plaukikų, suskirstytų į amžiaus grupes kas 5-eri metai.  Absoliutūs varžybų nugalėtojai buvo nustatomi sumuojant dviejų rungčių rezultatus.

Tarp  trylikos Lietuvos ekipų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Ignalinos, Kaišiadorių ir Pasvalio startavo  Marijampolės plaukimo meistrų klubas „Torpedos“. Klubuo atstovavo Aldona Mažėtienė, Laimutė Paludnevičienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Valdimaras Paludnevičius, Antanas Guoga, Vytautas Šatas, Gediminas Šenfeldas, Saulius Bražukas ir Vilmantas Krasauskas . „Torpedos“ individualiose rungtyse iškovojo 32 medalius (15 aukso,14 sidabro, 3 bronzos) ir absoliučioje komandinėje įskaitoje užėmė 6 vietą. Estafetėse 4×50 m laisvu stiliumi ir kompleksiniu būdu klubo nariai iškovojo sidabro apdovanojimus. Taip pat Lietuvos rekordą asmeninėje rungtyje pagerino V. Šatas, plaukdamas 100 m laisvu stiliumi (65–69 amžiaus grupė).