Pagrindinis > Dėmesio! > Tūkstančiai atšvaitų papuoš Marijampolės Kalėdų eglę

Tūkstančiai atšvaitų papuoš Marijampolės Kalėdų eglę

 

„Saugiausia Lietuvos eglė“ – taip jau dabar vadina kuriamą eglę jos sumanytojai. Paskutinį lapkričio savaitgalį Marijampolėje bus įžiebta netradicinė žaliaskarė. Vietoje įprastų žaislų ją puoš atšvaitai, kurie po švenčių bus išdalinti Marijampolėje gyvenantiems moksleiviams.

„Norime atrodyti šiuolaikiškai, todėl ieškojome originalesnio sprendimo. Džiugu, kad šiemet marijampoliečius ir svečius stebinsime ne tik originaliai papuoštu Kalėdų simboliu, bet ir pačią idėją paversime gražia akcija: eglės papuošimai – atšvaitai – po švenčiu nebus sukrauti į dėžes ir paslėpti sandėlyje, o bus išdalinti moksleiviams“, –  sako Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys. Anot jo, nešiodami atšvaitus, vaikai ne tik bus saugesni gatvėje, bet ir turės gražų kalėdinį prisiminimą.

12 metrų Marijampolės eglę puoš tūkstančiai tradicinių margaspalvių atšvaitų. „Tamsiu paros metu nešioti atšvaitus labai svarbu, ypač judresniems vaikams. Marijampolė yra tranzitinis miestas, todėl čia kursuoja daug transporto priemonių, vien mūsų autobusų per vieną savaitę pravažiuoja apie 50. Todėl būtent Marijampolei pasiūlėme per Kalėdas miesto širdį papuošti „Saugiausia Lietuvos egle“, 0150 pasakoja ECOLINES Lietuvoje vadovas Remigijus Dvareckas. 

Eglės karkasas jau yra paruoštas, jau kitą savaitę eglė bus dengiama eglių šakomis ir puošiama. Šiuolaikiškos eglės autorius – vienas žinomiausių Lietuvos scenografų Marius Puskunigis. „Tikiu, kad Marijampolei labai tiks tokia eglė, kuri prožektorių šviesoje sužibės kiek kitaip nei įprasta“, – teigia eglės kūrėjas.

Eglei puošti numatyta beveik savaitė, tiek laiko prireiks padengti metalinį karkasą eglių šakomis ir papuošti atšvaitais, sureguliuoti apšvietimą. Eglės įžiebimo šventė Marijampolėje numatyta lapkričio 29 dieną.

Viešųjų ryšių tarnyba

Daugiau informacijos:

Aurelija Baniulaitienė

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnybos vedėja

mob. 8 686  92 708, tel. (8 343)  90 087

el. p.: aurelija.baniulaitiene@marijampole.lt

Nuotrauka iš Marijampolės savivaldybės administracijos archyvo

3 komentarai(-ų) “Tūkstančiai atšvaitų papuoš Marijampolės Kalėdų eglę

  1. graži idėja, džiaugiuosi už tokį sprendimą, šaunu.
    Rima…atšvaitai ir bus išdalinti po švenčių nemokamai, ir kam gi toks jūsų komentaras su pagieža…?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE