Pagrindinis > Dėmesio! > Virtualios edukacinės pamokos

Virtualios edukacinės pamokos

Prieš 14 metų Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre duris atvėręs Multicentras ir jame organizuojamos veiklos greitai tapo mėgstamos marijampoliečių ir miesto svečių. Kasmet čia apsilanko iki 10000 tūkstančių lankytojų, kurie mielai dalyvauja organizuojamuose renginiuose, užsiėmimuose ar leisdžia laisvalaikį. Edukacinės laboratorijos, fotostudija, garso įrašų studija, ekspozicinė ir laisvalaikio erdvė, viešoji interneto prieiga, žaidimai, konstruktoriai – visa tai prieinama kiekvienam, norinčiam prasmingai leisti savo laisvalaikį ar pagilinti savo žinias.

Vis dėlto populiariausia Multicentro paslauga yra edukaciniai užsiėmimai moksleivių grupėms. Per metu pravedama iki 300 edukacinių užsiėmimų įvairiomis temomis. Užsiėmimuose dalyvauja moksleiviai ne tik iš Marijampolės savivaldybės mokyklų. Atvyksta svečių ir iš kitų savivaldybių – Kauno, Alytaus, Vilkaviškio, Kalvarijos ir kt. Vaikų ir jaunimo edukacijos centro kolektyvas visada atkreipia dėmesį į mokytojų pageidavimus, mokymosi planus, moksleivių poreikius ir stengiasi organizuoti tokius užsiėmimus, kurie būtų interaktyvūs, naudingi ir įdomūs ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Tai galimybė mokytojams paįvairinti savo vedamas pamokas, o mokiniams patirti naujus įspūdžius.

Dėl karantino ribojimų organizuoti kontaktinių edukacinių užsiėmimų negalima. Kol kas bibliotekoje priimami tik lankytojai, norintys pasiimti knygų ar apžiūrėti eksponuojamas parodas, o kitos veiklos organizuojamos virtualioje erdvėje. Į virtualią erdvę persikelia ir edukacinės veiklos.

Nuo balandžio mėn. kviečiame pradinių klasių mokytojus su moksleivių grupėmis užsisakyti virtualias edukacines pamokas jums patogiu metu. Pamokos vyks tiesiogiai Microsoft Teams platformoje, trukmė 20-30 min.

Edukacinė pamoka „Herojai tarp mūsų“

Patyčios ir draugiškumas – ypač aktuali tema moksleiviams. Šios pamokos metu vaikai matys ir klausys ištrauką iš knygos „Superherojų vadovas“ (aut. Elias ir Agnes Våhlund), diskutuos apie patyčias, draugystę, pagarbą, svajones, atliks užduotis.

Edukacinė pamoka „Knygos istorija“

Knygos ir skaitymo nauda vaikams neabejotina, bet ar vaikai žino visą knygos kelią iki šių dienų? Pamokoje mokiniai susipažins su popieriaus, rašto, knygos atsiradimo ir vystymosi istorija, diskutuos ir žais edukacinį žaidimą „Knygos kelias“.

Edukacinė pamoka „Muzikos evoliucija“

Muzika, neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Šioje pamokoje mokiniai susipažins su muzikos ir instrumentų istorija ir raida nuo ankstyvųjų amžių iki šių dienų.

Užsisakyti virtualią edukacinę pamoką galite tel. 8 656 40477 arba el. paštu multicentras@marvb.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE