Pagrindinis > Kitos temos > 3 daiktai, kuriuos būtina turėti savo drabužinėje artėjant vasarai

3 daiktai, kuriuos būtina turėti savo drabužinėje artėjant vasarai

Visai nesvarbu, jog vasara neseniai baigėsi. Juk pasvajoti apie šiltus orus, žaliuojančios gamtos grožį ir ilgus vakarus su draugais drįstame ir gūdžiais žiemos rytais. Kartais toji nostalgija puikiems dalykams užgožia visą sveiką nuovoką, kai tik šiltojo sezono pradžioje suvokiame, kad ir vėl laiku nepasirūpinome reikalingais drabužiais ir aksesuarais. Ko nepamiršti?

Maudymosi kostiumėlis

Jei visą vasarą negalėjote nuvyti minčių, kad į ežerą nešoksite, nes neturite tinkamo maudymosi kostiumėlio arba šis nepakankamai dailiai gula ant kūno, paieškas vertėtų pradėti jau dabar. Nors visiems savaime suprantamas faktas, kad pardavėjai maudymosi reikmenis pradeda lentynose dėlioti tik prieš šiltąjį sezoną, nereikėtų vadovautis vien tik tokiomis taisyklėmis. Tikėtina, kad ieškodami dabar surasite daug pigesnių variantų ir turėsite pakankamai laiko kritiškai įvertinti kostiumėlio kokybę bei stilių. Žinoma, išimtis yra vasaros išpardavimai, tik iškyla klausimas, ar vis dar norime pirkti daiktą rugpjūčio pabaigoje, kuomet jo jau nebereikės metus? Ieškokite elektroninių parduotuvių, kuriose gausu maudymosi kostiumėlių pasirinkimų. Pravartu pasiskaityti apie skirtingus stilius – pagalvokite, ar norite vientiso, ar atviro varianto. Galbūt domina apačia aukštu liemeniu? Skirkite laiko apmąstymams arba išsirinkite sau patinkantį maudymosi kostiumėlį užsukus į https://www.vittaa.lt/kategorija/apatinis-trikotazas/maudymosi-kostiumeliai/

Pintas krepšys

Jei ruošiatės dienai prie jūros, tikrai norėsite kartu pasiimti tiek apsauginius kremus nuo saulės, tiek knygą, kurią prisiruošėte pabaigti, tiek buteliuką vandens atsigaivinimui. Tokiu atveju, iškyla dilema – kur susikrauti visą mantą, kad būtų patogu? Rankinės į paplūdimį neštis nesinori niekam, o rankos apkrautos maišeliais ir rankšluosčiais taip pat neįeina į smagių atostogų sąvoką. Pinti krepšiai – idealus pirkinys. Jų yra įvairiausių rūšių ir dizainų. Švelni balsva spalva puikiai tiks prie bet kokios aprangos, o pynė iš šiaudų bus labai praktiškas ir lengvai išsivalantis pagrindas. Tokio krepšio tikrai nebijosite pasidėti ant smėlio paplūdimyje. Nepamirškite, kad toks vasariškas aksesuaras visada bus madoje, o ir specialios priežiūros jam nelabai reikia.

Skrybėlė

Puiku, kad dažnas suvokia apsaugos nuo saulės svarbą ir ypatumus. Visgi, dažnai saugojamės tik odą tepdami kremais ar nešiodami akinius nuo saulės. Pamirštame tai, jog karščiausiais vasaros mėnesiais galvą irgi reikėtų apdengti. Būtent skrybėlės moterims – stilingas ir praktiškas aksesuaras. Kiekviena iš plačios stilių ir spalvų gausos ras sau tinkamą. Šiaudinės skrybėlės puikiai tiks vykti prie vandens telkinių, nes derės prie lengvų lininių bei medvilninių rūbų ir įvaizdžiui suteiks užbaigtumo. Tuo tarpu, tamsesnės velvetinės skrybėlės labiau tiks pasibuvimams vėsesniais vakarais. Šio aksesuaro medžioklę galima pradėti jau dabar – pasiieškokite atsiliepimų apie prekinius ženklus ir jų siūlomą kokybę. Skrybėlės moterims gali būti labai universalus aksesuaras, kuris ne tik papildys unikalaus stiliaus išraiškas, bet ir apsaugos nuo kaitrių saulės spindulių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE