Pagrindinis > Kitos temos > 6 daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris savo spintoje

6 daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris savo spintoje

Kaskart naujo sezono pradžia kartu su savimi atneša daugybę apmąstymų, susijusių su mada. „Kokias naujas tendencijas turėčiau sekti“, „į ką verta investuoti“ ir „ko iš drabužių jau reiktų atsisakyti“ – tai klausimai, kurie sukasi daugelio moterų galvoje. Tačiau užuot puolusios į parduotuves ieškoti naujų, nematytų drabužių, kurie kitais metais greičiausiai praras savo įdomumą, geriau investuokite į drabužių kapsulę arba kitaip – niekuomet iš mados neišeinančius drabužius, lengvai derančius tarpusavyje. Tokiu būdu ne tik rytais lengviau apsispręsite, ką šiandien norite apsirengti, bet ir turėsite tik tuos drabužius, kurie iš tiesų jums patinka. Tad, apžvelkime pagrindinius daiktus, kurie yra reikalingi kone kiekvienai moteriai ištisus metus.

Kokybiški džinsai

Džinsai niekada neišeina iš mados. Visai nesvarbu, ar jums patinka tiesaus, platėjančio ar aptempiančio modelio džinsai, pasistenkite rasti tokius, kurie būtų pagaminti iš kokybiško džinso. Tokios kelnės ne tik tarnaus ilgą laiką, bet ir leis jaustis geriausiai kiekvieną kartą, kai jas apsivilksite. Jei nežinote, kokio modelio džinsai jums labiausiai tinka, skirkite šiek tiek laiko paieškoms ir nebijokite eksperimentuoti, pasimatuodama net ir tokius džinsus, kurie iš pirmo žvilgsnio pasirodys netinkami. Tokiu būdu tikrai nesunkiai rasite labiausiai patinkančią porą!

Balti marškinėliai

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visi balti marškinėliai yra identiški, tai tikrai nėra tiesa. Skirtingos apykaklės, skirtingas ilgis ar kirpimas – visa tai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šį drabužį. Teisingai parinkti marškinėliai pasižymi tuo, jog jų ilgis dažnu atveju siekia klubus ar net juos dengia, modelis – laisvesnis, pernelyg neprigludęs prie kūno, o apykaklė turėtų būti tiesiai po raktikauliais, ne aukščiau. Tokie marškinėliai puikiai tiks juos derinant prie įvairių džinsų, sijonų ar švarkų – priklausomai nuo to, kokius papildomus akcentus prie jų pasirinksite, galėsite nesunkiai sukurti skirtingus įvaizdžius.

Suknelė

Turbūt daugelis sutiktų, jog maža juoda suknelė – jau seniai tapo klasika. Visgi, ieškant suknelės tikrai nereiktų apsiriboti tik šiuo pasirinkimu. Suknelių ilgių, spalvų ir modelių įvairovė – be galo plati, o kokį variantą pasirinksite priklauso tik nuo jūsų. Tiesa, jeigu norite, jog suknelė būtų tinkama ir kasdienai, ir šventėms, stenkitės, jog ji nebūtų perkrauta įvairiomis detalėmis. Taip galėsite ją nesunkiai papildyti įvairiais aksesuarais, sukuriant visai naują įvaizdį. Taip pat nepamirškite, jog suknelės internetu – puikus būdas pirkti, kadangi čia galite rasti daugybę nematytų, originalių modelių, kurie prikaustys ne vieno praeivio žvilgsnį!

Prailgintas švarkas

Neabejotinai, švarkas, o ne kas kita, gali akimirksniu kasdienį drabužių derinį paversti oficialesniu, puošnesniu. Idealus pasirinkimas – kiek laisvesnis, tiesaus kirpimo švarkas. Drąsiai vilkėkite tokį drabužį prasegtą prie džinsų ir baltų marškinėlių ar net prie lengvų suknelių. Taip pat šį švarką galima panaudoti ir ne tik kaip viršutinį rūbą – pavyzdžiui, ilgesnį švarką sujuosę plačiu diržu per juosmenį, pabrėšite savo liemenį ir gausite puikią, šiuolaikinę suknelę.

Klasikiniai balti marškiniai

Balti marškiniai – tobula išeitis tomis dienomis, kai tiesiog negalite nuspręsti, ką šiandien apsivilkti. Lengvai krentančio silueto, klubus dengiančius marškinius lengvai galėsite panaudoti keliais būdais. Balti marškiniai buvo madingi visuomet – anksčiau tai buvo pagrindinis kiekvieno verslininko ar kiekvienos sufražistės drabužis, tarsi iš karto pranešantis, jog jo savininkas – laisvas, nepriklausomas ir stiprus žmogus. Dabar šį drabužį jau vilki vis daugiau ir daugiau moterų – jį jos nesunkiai derina su odinėmis kelnėmis, įvairiais švarkais ar net transformuoja į suknelę. Kad ir kokius baltus marškinius pasirinksite, sėkmė – garantuota.

Erdvi rankinė

Turbūt tikrai ne viena moteris galėtų sutikti, jog rankinė yra pagrindinis aksesuaras, puikiai galintis papildyti ir užbaigti jūsų dienos stilių. Nors rankinėmis lengva greitai susižavėti, netrukus sukaupiant ir visą jų kolekciją, iš tiesų yra tik viena vienintelė rankinė, be kurios moteris sunkiai išsiverstų. Tai – erdvi, klasikinė rankinė su dviem rankenomis, telpančiomis ant pečių, angliškai dar vadinama kaip tote handbag. Patikėkite, į šią rankinę ne tik tilps viskas, įskaitant skėtį ar darbo dokumentus, bet ji bus ir stilingas, iš mados neišeinantis akcentas. Visgi, prisiminkite, jog norint turėti rankinę, kuri tiktų prie visko, geriau ją rinktis iš žemiškų atspalvių.

Balti sportbačiai

Turbūt jau pastebėjote, jog tarp aukščiau rekomenduojamų daiktų dominuoja baltos spalvos drabužiai. Visai ne be reikalo, kadangi šią spalvą galima pavadinti bazine, prie kurios visos kitos spalvos atrodo itin gerai. Būtent dėl šios priežasties balti sportbačiai yra dar viena rekomendacija, kaip protingai papildyti savo spintos turinį, jei jų dar neturite. Kadaise traktuojami tik kaip aktyvaus laisvalaikio avalynė, šiomis dienomis balti sportbačiai derinami prie visko. Avėdama juos drąsiai galite eiti ne tik į draugų vakarėlį ar pikniką, bet ir į romantišką vakarienę ar net darbo pokalbį. Išlipkite iš rėmų, eksperimentuokite ir nė pati nepastebėsite, ką iš paprastų daiktų galite sukurti!

Komentaras “6 daiktai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris savo spintoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE