Pagrindinis > Namai > Būstas > Aliuminiai langai: išsaugo ir gerą kainą, ir populiarumą

Aliuminiai langai: išsaugo ir gerą kainą, ir populiarumą

Kad ir kokiais suvaržymais ir stagnacija būtų grasinama, namai toliau statomi, remontai ir renovacijos tęsiasi, o žmonės ir toliau nori gyventi tvarkinguose, jaukiuose ir komfortiškuose namuose. Be abejo, didžiausią įtaką bendram rezultatui daro remontui naudojamų medžiagų kokybė ir interjero pasirinkimas, tačiau durys ir langai – irgi labai svarbu. Prieš kelis dešimtmečius Lietuvoje populiariausi buvo mediniai langai, vėliau – ilgą laiką dominavo plastikiniai langai, o šiuo metu tarp populiariųjų jau yra ir aliuminiai langai. Kodėl jie tokie mėgstami? Viena iš priežasčių galėtų būti paties aliuminio – trečio labiausiai paplitusio elemento žemėje ir gausiausio metalo planetoje – savybės. Senais laikais aliuminis buvo vadinamas „stebuklingu metalu“ ir labai dažnai pasirenkamas bei pritaikomas statybose. Šiandien šis metalas itin pamėgtas ir plačiai naudojamas langų bei durų gamyboje, tačiau vertingų šio metalo savybių atskleista daug daugiau. Jei jums aktualus langų klausimas, su tomis aliuminio langų savybėmis verta susipažinti.

Aliuminiai langai – daugybė vertingų savybių

Aliuminiai langai, pirmiausia, yra lengvai prieinami. Be to, jie žymiai pigesni nei kiti langų rėmai. Pavyzdžiui, mediniai rėmai gali kainuoti daug daugiau nei aliuminio langai ir reikalauja kruopščios, reguliarios priežiūros. Plastikiniai langų rėmai gali būti pigesni nei aliuminiai langai, tačiau jų ilgaamžiškumas skiriasi. Plastikiniai langai gali būti naudojami keliolika metų, o aliuminiai langai – keliasdešimt. Kai kurie gamintojai netgi nurodo, kad standartiškai aliuminiai langai eksploatuojami apie 30 metų. Taip yra dėl to, kad aliuminis yra žymiai atsparesnis išoriniams veiksniams, neturi polinkio deformuotis ar pūti. Aliuminis taip pat turi aukštą stiprumo ir svorio santykį, todėl juos sunkiau įlenkti.

Kita priežastis, kodėl aliuminio langai puikiai vertinami rinkoje – lengva jų priežiūra. Nors dideliu pranašumu laikoma tai, kad aliuminio langai yra patvarūs, bet jie turi ir papildomą pranašumą – juos lengva prižiūrėti. Greitas stiklo ir rėmo valymas kas 2–4 mėnesius padės pašalinti nešvarumus ir išlaikyti langų blizgesį.

Klientai sako, kad jiems svarbus ir lengvas aliuminio langų pritaikomumas prie interjero bei eksterjero. Dėl aliuminio gamybos būdo šie langai gali lengvai atitikti tikslias dizaino specifikacijas, išlaikant medžiagai būdingą stiprumą ir patvarumą. Be to, galima rinktis iš daugybės stiklo ir spalvų variantų.

Jeigu ieškote langų ir vienas iš svarstomų variantų yra aliuminio langai, pagalvokite apie jų šiluminį efektyvumą. Aliuminio langai gali išsaugoti šilumą patalpoje ir šilumos nuostolius per langus sumažinti net iki 60 procentų. Iš dalies tai užtikrinti padeda specialios technologijos naudojimas, kuris  pakėlė aliuminio langų energetinį efektyvumą į visiškai naują lygį. Tai labai naudinga savybė siekiantiems sutaupyti sąskaitas už energiją.

Ir galiausiai, paskutinis privalumas, kurį būtina pristatyti – ekologiškumas. Aliuminis yra visiškai tvarus produktas. Jis yra 100 proc. perdirbamas ir netoksiškas, paliekantis minimalų ekologinį pėdsaką. Pačiam aliuminio perdirbimui reikia tik 5 proc. pradinės energijos, sunaudotos jo gamybai. Tai labai svarbu tausojantiems gamtą ir norintiems gyventi kuo tvariau.

Aliuminio langai – tik iš profesionalų rankų

Sužavėjo aliuminio langų savybės, bet turite daugiau klausimų? O gal apsisprendėte užsisakyti aliuminio langus? Abiem atvejais reikėtų kreiptis į patikimą šių langų gamintoją. Rinkoje pripažintas ir vertinamas yra „Megamas“. Ši komanda aliuminio langų gamybai naudoja specialius profilius su kamerine konstrukcija, užpildyta naujausios kartos termoizoliacinėmis medžiagomis. Kelių kamerų aliuminio profiliai leidžia pasiekti itin gerą šilumos perdavimą, tad tokio tipo langai puikiai tiks tiek pramoniniams, tiek gyvenamiesiems aukščiausios energinės klasės pastatams. Be to, iš aukštos kokybės medžiagų „Megamas“ gamina ne tik nevarstomus ir atidaromus į šoną, atverčiamus langus, bet ir sulankstomus, suveriamus, nustumiamus, ištraukiamus – nustumiamus. Stiklų pasirinkimas irgi labai nemenkas: kontroliuojantys saulės energiją, savaime nusiplaunantys, tamsinti, izoliuojantys garsą, atsparūs ugniai, atsparūs smūgiams, dekoratyviniai.

„Megamas“ turi ir daugiau įvairių langų bei durų pasiūlymų. Profesionalai pasiruošę suteikti  konsultaciją, patarti, kokį variantą geriausia rinktis konkrečiu atveju ir pasiūlyti konkurencingą kainą. Susisiekite su aliuminio langų gamintoju „UAB Megamas“ telefonu +370 646 09870 arba el. paštu info@megamas.lt. Pasirinkę profesionalus, galėsite džiaugtis namų jaukumu ir komfortu.

https://www.megamas.lt/produktai/aliuminio-langai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE