Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip be jokio vargo sukurti jaukią namų atmosferą?

Kaip be jokio vargo sukurti jaukią namų atmosferą?

Bet koks būstas – keturios sienos, lubos ir grindys – negali vadintis namais, jeigu erdvė nepripildyta širdžiai mielomis akimirkomis bei apie tai primenančiais daiktais. Mažos, iš pirmo žvilgsnio bereikšmės detalės išties padeda sukurti jaukių ir šiltų namų atmosferą, tačiau ne visi šeimininkai žino, kokios jos turėtų būti. Pristatome tris meile ir nuoširdumu alsuojančių namų elementų idėjas. 

Kvapai – pasitiks ir nepaleis

 Nors ne vienam namų savininkui gali pasirodyti, kad jaukumą būsto erdvėse sukurs jose esanti nepriekaištinga tvarka, jos tikrai nepastebėsite vos tik įžengę pro namų slenkstį. Sugrįžus į savo būstą jus pirmiausia pasitiks malonus ir užburiančiai jaukus namų kvapas. Jam sukurti dažniausiai pasitelkiamos aromatizuotos žvakės ar kvapų pripildytas ir virš ugnies tirpinamas vaškas, kuris skleidžia pasirinktus aromatus. Kadangi atvira žvakės liepsna gali būti pavojinga ir su ugnimi reikėtų elgtis labai atsargiai, kasmet vis labiau populiarėja automatiniai aerozoliniai ar eterinių aliejų gaivikliai bei namų kvapų lazdelės.

 Šviesos – natūralaus jaukumo šaltinis

 Jeigu dienos metu savo namuose galite džiaugtis natūralia šviesa, atėjus vakarui norisi kur kas ramesnių ir jaukesnių namų apšvietimo idėjų. Atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ir pailsėti pavargusioms akims leis geltona ar šiltai balta šviesa, kurių ryškumą pastaruoju metu galima reguliuoti net ir nuotoliniu būdu, pulteliais ar telefono programėlėmis. Kadangi vaikai į šviesą reaguoja jautriau nei suaugusieji, LED girliandos vis dažniau kabo ir mažų vaikų kambariuose – tai padeda sukurti jaukią ir pasakų vertą atmosferą, pasinerti į svajones ir lengviau užmigti.

 Namų tekstilė – kai norisi švelnaus prisilietimo

 Pasirūpinus, kad namuose netrūktų jaukių šviesų ir užburiančių kvapų, naujakuriams ir visiems būstų savininkams taip pat svarbu atkreipti dėmesį į namų tekstilės pasirinkimus. Užuolaidos, rankšluosčiai ir daugkartinės šluostės, pledai ir baldiniai audiniai – viskas namuose turi simbolizuoti šilumą ir ja apgaubti tiek šeimininkus, tiek jų svečius. Čia verta rinktis jaukesnių ir minkštesnių tekstūrų audinius, kuriuos būtų patogu ir paprasta valyti; jeigu žinosite, kad dėmę nuvalysite be jokio, tikime, kad būsite mažiau įsitempę ir galėsite atsipalaiduoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE