Pagrindinis > Kitos temos > Antakių dažai, kurie pabrėžia jūsų grožį ir sukuria rafinuotą stilių

Antakių dažai, kurie pabrėžia jūsų grožį ir sukuria rafinuotą stilių

Jei kalbėtume apie tai, koks dabar aktualus antakių dažymas, užtenka paminėti, kad šiandien yra net atskira antakių specialisto profesija, kuri užsiima antakių modeliavimu, korekcija, dažymu, laminavimu ir makiažu. Užsirašyti pas tokį specialistą galite grožio salone ar kirpykloje, o daugelis merginų antakius nusidažo tiesiog pačios namuose.

Antakių dažymas namuose – alternatyva mokamoms meistro paslaugoms. Namuose antakius galite dažyti bet kuriuo patogiu metu, o įsigyti antakių dažai pravers ne vieną kartą, tad nemažai sutaupysite. Tačiau čia ir prasideda problemos, nes vis tiek reikia mokėti pasirinkti tinkamus dažus.

Antakių dažai – ką reikia žinoti?

Faktas yra tas, kad didelę reikšmę turi naudojamų antakių dažų tipas, jų atspalvis ir taikymo technika. Taigi, šiandien antakių dažai dažniausiai naudojami permanentiniai (cheminiai) ir chna pagrindu, o galimų atspalvių gama varijuoja nuo šviesiai rudos iki juodos, kaip tamsiausia naktis.

Renkantis dažus antakiams dažyti, tikrai turėtumėte atsiminti, kad galvos plaukams skirti dažai jokiu būdu netinka. Taip yra dėl to, kad įprastų cheminių plaukų dažų sudedamosios dalys yra pernelyg agresyvios jautriai odai aplink akis, o tokių dažų naudojimas gali sukelti alerginę reakciją, niežėjimą, paraudimą ar net nudegimus.

Kaip išsirinkti tinkamą antakių dažų atspalvį?

Atsakymas į šį klausimą yra labai individualus ir priklauso nuo kelių faktorių iš karto, tačiau svarbiausia taisyklė renkantis antakių dažų spalvą sako, kad antakiai turi būti 1-2 tonais tamsesni už šviesius arba 1-2 tonais šviesesni už tamsius plaukus. – taip vaizdas atrodys harmoningiausiai.

Pavyzdžiui, šviesiai rudi antakių dažai rekomenduojami blondinėms, kad paryškintų akių spalvą ir vizualiai įrėmintų veidą. Rudi antakiai tinka raudonplaukėms, kai kuriais atvejais priimtini ir vario atspalviai. Juodi antakiai tinka brunetėms, tačiau jie turėtų būti šiek tiek šviesesni nei pagrindinė plaukų spalva.

Renkantis antakių dažus, svarbu ne tik nuspręsti, kokios spalvos antakių dažai jums tinka, bet labai svarbi ir jų sudėtis. Gerame produkte nėra švino, amoniako, sunkiųjų metalų druskų. Pliusas bus pastaba apie dermatologinę kontrolę ir alerginės reakcijos testus prieš išleidžiant produktą į rinką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE