Pagrindinis > Dėmesio! > Antrasis „Draugų susitikimas“ po atviru dangumi užburs savo aplinka

Antrasis „Draugų susitikimas“ po atviru dangumi užburs savo aplinka

Prieš metus pirmąkart marijampoliečius ir miesto svečius pakvietė draugų susitikimas po atviru dangumi. Renginys viršijo ne tik organizatorių, bet ir pačių marijampoliečių ir miesto svečių lūkesčius. Todėl šiais metais rugsėjo 6 d. rengiamas antrasis „Draugų susitikimas” vienoje gražiausių Marijampolės vietų – nuostabiais gėlynais apsuptame, istorija pulsuojančiame Vytauto Didžiojo parke. Siekiant išlaikyti jau pradėtą tradiciją visi marijampoliečiai ir miesto svečiai kviečiami apsirengti baltai. Norint dalyvauti renginyje dalyviai patys turi atsinešti stalą, kėdes, dekoracijas savo stalui ir užkandžius.  Renginio organizatoriai pasirūpins bendromis erdvės dekoracijomis ir pramogine programa.

Kaip teigia renginio iniciatorė ir viena iš organizatorių Vaida Kelerytė-Burokienė „Be galo džiugina tai, kad patys marijampoliečiai labai įsitraukė į organizavimą. Didelis iššūkis pakartoti prieš metus sukurtą emociją, todėl šių metų programa pasižymės interaktyvumu ir įtrauks susirinkusius“, – sakė V. Kelerytė-Burokienė.  Šis renginys Marijampolėje skiriasi nuo kituose miestuose rengiamų tokių pat švenčių, kad kituose miestuose tokio tipo renginiai yra mokami, o Marijampolėje – tai laisvas, be atskiros rezervacijos renginys, laukiami ir kviečiami visi norintys. „Mes esame stipri bendruomenė, galime sukurti patys sau šventę, pristatyti nuostabias miesto erdves bei talentus“, – kalbėjo Vaida.

Organizatoriai džiaugiasi, kad pagrindiniais rėmėjais tapusios įmonės padeda realizuoti gražiausias renginio idėjas. Jau antrus metus tik paskelbus apie artėjantį renginį prie jo prisijungė ir pagrindiniu rėmėju tapo Ž. Kazakevičiaus implantologijos centras, teigdami: „,Džiaugiamės galėdami antrus metus prisidėti prie bendruomeniškumo kūrimo. Mūsų svarbiausias tikslas – kurti šypsenas, o šis renginys būtent apie tai.“ Šypsenas organizatoriai žada sukurti ne tik įdomia muzikine dalimi, bet dalyvius užburs interaktyvumu. Šventės dalyviai galės pažinti aktorystės meną, o drąsiausi šokti, vaidinti ir dainuoti.

Menininkai įneš savo užburiantį indėlį kurdami erdvės dekoracijas ir programą. Durų instaliaciją, kaip fotografijos dekoraciją ir vieną šventės akcentų sukurs fotografė Greta Blažė žinoma kaip „Gera prisiminti“ įkūrėja. O „Ilonos gėlių studija“ įkūrėja Ilona Lietuvininkaitė-Babeckienė sukurs savo profesionalumu ir nuostabiomis gėlių kompozicijomis norą įamžinti visą tą grožį, kad bus sunku atitraukti akis.

Greta smulkaus verslo savo svarų indėlį  įneš ir didžiojo Marijampolės verslo atstovas, pagrindinis rėmėjas UAB „Mantinga“. Kaip pasakojo įmonės generalinis direktorius Mantas Agentas: „UAB „Mantinga” – Marijampolės mieste įkurtas šeimos verslas, kurio sėkmė – 3 modernios gamyklos, virš 1500 darbuotojų, inovatyvūs gaminiai, eksportas į 35 pasaulio šalis. Ir nors šiandien esame žinomi jau kaip tarptautinė šaldytų duonos gaminių įmonė, tačiau mūsų šaknys ir pagrindas – čia, Marijampolėje. “Draugų susitikimai” yra puiki proga ir galimybė pasidžiaugti, pasididžiuoti, kad esame marijampoliečiai, pasijusti, kad esame tarsi šeima – vieningos ir stiprios bendruomenės nariai.“

Šventėje šiais metais tikimasi sulaukti apie 400 žmonių.

KUR IR KADA VYKS?
Rugsėjo 6 d. 18 val. Vytauto Didžiojo parke – istorija ir nuostabiais gėlynais apsuptoje erdvėje prasidės oficiali programa. Nuo 17 val. bus galima pradėti, kurtis, puoštis, ruoštis, fotografuotis ir visaip kaip džiaugtis, o organizatoriai padės sklandžiai pasklisti erdvėje.

KAIP REZERVUOTI?
Marijampolės renginys NEMOKAMAS. Nėra rezervacijos ar registracijos, geresnių ar blogesnių vietų, išskirtinių kvietimų. Tai mūsų visų šventė – jaučiatės marijampoliečiais, norite pasikviesti svečių – prašom visi laukiami. Visa tai apie bendruomeniškumą ir meilę mūsų miestui.

KAIP DALYVAUTI?
Organizatoriai rūpinasi erdvės dekoracijomis ir pramogine programa.

O norint dalyvauti reikia atsinešti savo stalą, užtiesti jį balta staltiese, kėdes ir pasiruošti užkandžius. Pasipuoškite stalą ir pasidarykite šventę sau. Aprangos kodas – baltos spalvos.

Jolita Tankevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE