Pagrindinis > Kitos temos > Atostogų metas – nepraleiskite puikių patarimų dėl apgyvendinimo

Atostogų metas – nepraleiskite puikių patarimų dėl apgyvendinimo

Vasara yra puikus metas kelionėms, tačiau apgyvendinimas dažnai būna ganėtinai brangus. Sužinokite, kaip galite sutaupyti ir suplanuoti tobulas atostogas jau dabar!

Kaip sutaupyti atostogų sezono metu?

Ar norite susiplanuoti atostogas, tačiau ieškote būdų, kurie padėtų sutaupyti šiek tiek pinigų? Tada skaitykite toliau ir sužinokite apie geriausius patarimus, kurie pravers ne vienam keliautojui!

Jeigu jau nusprendėte, kur norite keliauti, nusipirkote lėktuvo bilietus ir susiplanavote kitas kelionės detales, dabar reikėtų pagalvoti apie tinkamiausią apgyvendinimo vietą (pvz., viešbutį, kempingą, nakvynės namus ar kt.). Žinoma, dažnai keliautojai pastebi, kad vasaros metu apgyvendinimas yra ganėtinai brangus. Taip nutinka, nes vasara yra populiariausias kelionių sezonas, tačiau nereikia išsigąsti – yra keli būdai, kurie padės lengvai sutaupyti pinigų.

Visų pirma, nepamirškite pasinaudoti nuolaidų kuponais! Nors anksčiau kuponai buvo dažniau pastebimi drabužių arba avalynės parduotuvėse, dabar tai yra populiarus būdas sutaupyti net ir planuojant savo keliones – taip galite išleisti mažiau pinigų ne tik apgyvendinimui, bet ir kelionės bilietams, įvairioms veikloms ir kt.

Jeigu dar niekada nebandėte Kuplio.lt platformos, dabar yra puikus metas patikrinti geriausius kuponus ir sutaupyti!

Kupli​​o.lt – kaip tai veikia?

Taigi, kas yra ir kaip veikia Kuplio.lt? Tai yra nuolaidų portalas, kuriame galite rasti nuolaidos kodus įvairioms prekėms ir paslaugoms. Tinkamai parinktas nuolaidos kodas pagelbės planuojant tiek trumpą savaitgalio kelionę, tiek ruošiantis ilgai išvykai į dar neaplankytus pasaulio kraštus.

Nuolaidų portalas pasižymi lengvu ir aiškiu naudojimu – keliautojams tiesiog reikia pasirinkti norimą nuolaidų kategoriją (pvz., kelionės ir apgyvendinimas) ir peržiūrėti, kokie pasiūlymai šiuo metu geriausiai atitinka jų norus.

Žinoma, yra kelios kelionių svetainės, kurios dažnai išsiskiria savo populiarumu tarp nuolaidų ieškotojų. Viena iš jų – Booking.com. Tai yra jau ne vienerius metus plačiai žinomas portalas, kuriame rasite patinkantį apgyvendinimo pasiūlymą beveik visuose miestuose. Ar norite tai išbandyti? Tada jums patiks Booking nuolaidos kodas, kuris padės sutaupyti net ir vasaros sezono metu. Pasirinkite savo kelionės kryptį, biudžetą bei papildomus filtrus (pvz., apgyvendinimo vietos įvertinimą arba maitinimo variantus) ir suraskite vietą, kuri padės mėgautis savo atostogomis.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis apgyvendinimą?

Jeigu norite sutaupyti dar daugiau šio sezono metu, keli papildomi patarimai taip pat gali padėti surasti tinkamą apgyvendinimą.

Visų pirma, suplanuokite, ką norite pamatyti – galbūt jums bus patogiau apsistoti ne pačiame miesto centre ir taip galėsite išleisti mažiau pinigų. Pavyzdžiui, internetiniame portale Booking.com taip pat galite pasirinkti ir šiek tiek didesnį atstumą nuo centro. Žinoma, nepamirškite suskaičiuoti, kiek jums kainuos transportas, jeigu pasirinksite viešbutį šiek tiek toliau. Jeigu tai vis tiek padeda sutaupyti – gali būti, kad radote tobulą variantą!

Taip pat verta pagalvoti apie nakvynės namus (dar žinomus kaip hostelį). Tokios vietos tikrai pasikeitė į gerąją pusę ir dabar tai yra puikus pasirinkimas keliaujant tiek vienam, tiek su šeima arba draugais.

Išbandykite šiuos patarimus kartu su Kuplio.lt nuolaidų portalo pasiūlymais ir suplanuokite tobulas savo vasaros atostogas jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE